Logo Pracuj.pl

kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Polcode Sp. z o.o.

Grzegorza Piramowicza 11/13

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Ruby on Rails

  • Capybara

  • Rspec

  • Docker

  • GIT

  • JS

  • HTML

  • CSS

  • Shopify/Spree Commerce

  • MySQL / PostgreSQL / MongoDB

System operacyjny

O projekcie

Jesteśmy polskim software house’em, współpracujemy ze startupami, SaaS’ami i eCommerce’ami z całego świata. Specjalizujemy się w technologiach opensource. Od 2006 roku wiele nauczyliśmy się o branży IT, dlatego doceniamy Twój czas i wiemy, że oczekujesz konkretnych informacji dotyczących stanowiska, na które

aplikujesz. Pracuj zdalnie z dowolnego miejsca na świecie lub w jednym z naszych biur w Warszawie, Krakowie, Łodzi czy Białymstoku.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie od zera oraz rozwijanie istniejących aplikacji opartych o Ruby on Rails - zgodnie z najlepszymi standardami.
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu Polcode (devops, frontend, testerzy, PM).
  • Współpraca z klientami z całego świata.
  • Estymacja czasochłonności zadań programistycznych.
  • Rozwiązywanie codziennych wyzwań w projektach oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z zespołem.

Nasze wymagania

  • Komercyjne doświadczenie w Ruby on Rails (minimum 2 lata).
  • Dobra znajomość MySQL, PostgreSQL lub MongoDB.
  • Doświadczenie w pracy z takimi narzędziami jak: Capybara, RSpec, Docker, GIT.
  • Podstawy JS, HTML5, CSS.
  • Doświadczenie z Shopify lub Spree Commerce (dodatkowy atut).
  • Język angielski co najmniej na poziomie B2.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z Dockerem.

Podział czasu pracy

60%

Nowe funkcjonalności

15%

Samorozwój

10%

Wsparcie klienta

10%

Bug fixing

5%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • firma wspiera projekty open source
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

1

Zaproszenie na rozmowę

2

Spotkanie z Rekruterem

3

Zadanie techniczne

4

Rozmowa techniczna

5

Witaj w Polcode!

Cześć!

Jesteśmy zgranym zespołem, który od 14 lat dostarcza inspirujące rozwiązania dla klientów z całego świata. Dzięki kreatywności i pasji do kodowania zrealizowaliśmy już ponad 1300 projektów. Dążymy do idealnego dopasowania rozwiązań technologicznych do potrzeb biznesowych klientów. Szyte na miarę innowacyjne oprogramowanie o międzynarodowym zasięgu - to jest nasz cel.

Właśnie dlatego stworzyliśmy w Polcode wyspecjalizowane grupy technologiczne, w których mocno wspieramy rozwój umiejętności naszych developerów. Stwarza to świetną okazję do zapoznania się z nowymi technologiami i możliwość pracy z wysokiej klasy specjalistami. Właśnie dlatego stworzyliśmy w Polcode wyspecjalizowane grupy technologiczne, w których mocno wspieramy rozwój umiejętności naszych developerów. Stwarza to świetną okazję

do zapoznania się z nowymi technologiami i możliwość pracy z wysokiej klasy specjalistami z całej Polski.

Stawiamy na elastyczność w wielu aspektach, również w kwestii wyboru trybu pracy. Od początku istnienia firmy umożliwiamy pracę zdalną, dzięki temu wdrożyliśmy procesy i rozwiązania, które pozwalają na efektywną współpracę w rozproszonych geograficznie zespołach. Jesteśmy pasjonatami kodowania, chcemy nadawać rytm międzynarodowemu rynkowi IT. Do tego potrzebni są wyjątkowi pracownicy z wizją, pasją i energią.

Dołącz do naszego zespołu!

Ruby on Rails Developer, Grzegorza Piramowicza 11/13, Łódź