Oferta pracy

kontrakt B2B
800850 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Ruby

  • Ruby on Rails

  • Docker

  • CI/CD

  • ECS

  • ECR

  • ELB

  • ALB

  • ROUTE 53

  • Cloudfront

Mile widziane

System operacyjny

O projekcie

Aplikacja to profesjonalne studio muzyczne on-line umożliwiające profesjonalną obróbkę plików muzycznych, mające wiele funkcjonalności portalu społecznościowego. Obecnie rozwijane są funkcjonalności pozwalające użytkownikom na wspólne tworzenie muzyki w czasie rzeczywistym oraz implementacja Rack Extension.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój skalowalnej aplikacji webowej zbudowanej w chmurze Amazona (AWS). Jest to praca w większości z nowym kodem (utrzymanie to około 20-30%).

  • Kontakt z klientem

  • Tworzenie nowych funkcjonalności i wdrażanie nowych rozwiązań

  • Kontakt z zewnętrznymi dostawcami (od czasu do czasu)

  • Integracja systemów płatniczych

  • Tworzenie nowych funkcjonalności

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe jako Ruby on Rails Developer

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Podział czasu pracy
60%

Nowe funcjonalności

30%

Utrzymanie

5%

Wsparcie klienta

5%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • kanban

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia

  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych

  • Długoterminowe i interesujące projekty

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową)

  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska

  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • szkolenia i treningi

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z rekruterem Astek Polska

2

Rozmowa rekrutacyjna u naszego klienta

3

Decyzja o zatrudnieniu

ASTEK Polska

POZNAJ ASTEK POLSKA

ASTEK Polska to założony w 2007 roku oddział międzynarodowej Grupy ASTEK, specjalizujący się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Nasi eksperci dostarczają innowacyjne rozwiązania, które przekładają się na wzrost efektywności biznesowej naszych klientów.

ASTEK Polska przenosi na polski rynek sprawdzone rozwiązania z sektora IT, w oparciu o wieloletnie działanie Grupy ASTEK na arenie międzynarodowej. Dzięki zbieranemu od 1988 roku doświadczeniu z zakresu konsultingu IT oraz inżynierii oprogramowania zdobytemu w 13 krajach, jesteśmy ekspertami w outsourcingu IT.

Posiadamy bogate portfolio kompetencji technicznych oraz doskonale znamy specyfikę biznesu w różnych sektorach: bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji, logistyki i innych. Obecnie zatrudniamy 1050 specjalistów IT, pracujących przy projektach w Polsce oraz za granicą.

Przewiń do profilu firmy

BIURA

Biura ASTEK w Polsce: Warszawa (HQ), Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław.

Lokalizacje ASTEK na świecie: Australia, Belgia, Chiny, Dubaj, Francja, Kanada, Mauritius, Stany Zjednoczone Ameryki, Szwajcaria, Turcja, Wielka Brytania, Wietnam.

USŁUGI

  • Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT,

  • Zapewniamy możliwość współpracy ze starannie dobranymi ekspertami IT lub ich całymi zespołami,

  • Pracujemy zgodnie z zasadami biznesu klienta, dbając o wysoki standard świadczonych usług,

  • Budujemy i utrzymujemy długotrwałe relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu,

  • Wartości, jakimi się kierujemy to odwaga, efektywność rozwiązań technicznych, zaangażowanie, zadowolenie klientów i inwestowanie w kapitał ludzki,

  • Jesteśmy elastyczni w dostosowaniu się do technologii, modelu biznesowego oraz kryteriów finansowych naszych klientów,

  • Ofertę przystosowujemy indywidualnie, aby sprostać szybko zmieniającym się warunkom i trendom rynkowym.