Oferta pracy

Rynkowy Menedżer Produktu

Grupa AmicaO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Menedżer

Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.
  • Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.
  • Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.
  • Amica S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.

Obecnie do Amica Handel i Marketing Sp. z.o.o. do powstałego Działu Wsparcia Biznesu – rynki Oversee (rynki Azji / MENA/Australia/) poszukujemy osoby na stanowisko:

Rynkowy Menedżer ProduktuNumer ref.: RMP/02/2021

Główne zadania:

  • Planowanie/optymalizacja asortymentu dla klientów z podległego regionu, w uzgodnieniu z działami: Strategicznego Zarządzania Produktem oraz Category Management;
  • Określenie portfolio produktowego do procesu budżetowania klientów;
  • Tworzenie map produktowych klientów;
  • Pozycjonowanie produktów na rynkach w odniesieniu do produktów konkurencji i pozostałych produktów z portfolio. Benchmarking rynkowy;
  • Wizyty u kluczowych klientów w przypadku zgłoszonego zapotrzebowania ze strony Działu Sprzedaży, storechecki w zależności od potrzeb;
  • Współpraca z Działem Marketingu Globalnego i marketingiem lokalnym w zakresie przygotowania i implementacji działań komunikacyjnych na rynku podległym na podstawie analiz danych rynkowych;
  • Wsparcie w prowadzeniu wewnętrznych szkoleniach produktowych.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w obszarze zarządzania produktem;
  • Umiejętność prowadzenia analiz rynkowych oraz pracy z danymi sprzedażowymi, umiejętność prezentowania wniosków z przeprowadzonych analiz;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra organizacja pracy, dokładność;
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientem.

Mile widziana będzie:

  • Znajomość branży AGD i rynku produktów;
  • Znajomość orientacja w zagadnieniach technologicznych AGD.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w nowoczesnej firmie, możliwość zebrania doświadczenia w środowisku międzynarodowym;
  • Umowę o pracę, atrakcyjny system premiowy i pakiet benefitów;
  • Realny wpływ na kształt portfolio produktowego;
  • Dostęp do rozbudowanego pakietu szkoleń.

Ogłoszenie archiwalne