Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rzecznik Inwestora

AGENCJA ROZWOJU POMORZA S.A.

Aleja Grunwaldzka 742

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Rzecznik Inwestora w naszej organizacji to osoba, która wspiera inwestorów w obszarze komunikacji z instytucjami publicznymi a także monitoruje problemy prawne w funkcjonowaniu przedsiębiorstw na terenie województwa pomorskiego.

- Wsparcie obsługi przedinwestycyjnej jak i poinwestycyjnej inwestorów poprzez współpracę z instytucjami publicznymi, lokalnymi władzami oraz związkami gospodarczymi;

- Wsparcie inwestorów w obszarze legalizacji zatrudnienia i pobytu cudzoziemców w Polsce poprzez informowanie inwestorów o przebiegu procedur, tworzenie materiałów promocyjno-informacyjnych, organizowanie i prowadzenie spotkań i szkoleń dla inwestorów, cudzoziemców i przedstawicieli działów HR oraz koordynację tzw. ścieżki „fast track” we współpracy z Urzędem Wojewódzkim;

- Proaktywne nawiązywanie kontaktów z inwestorami w regionie, celem identyfikacji barier w ich rozwoju;

- Współpraca i realizacja wspólnych wydarzeń z otoczeniem biznesu tj. z organami publicznymi, przedstawicielami regionalnych ośrodków akademickich, lokalnymi dostawcami, organizacjami pożytku publicznego;

- Organizowanie kampanii informacyjnych;

- Monitorowanie najważniejszych aktów prawnych jak i systemów pomocowych związanych z udzielaniem pomocy publicznej;

- Analiza sytuacji prawnej dotyczącej prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce;

- Tworzenie zestawień i analiz;

- Wspieranie innych działań promocyjnych.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom C1);

  • Wykształcenie wyższe, preferowane prawnicze lub ekonomiczne;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Ponadprzeciętnych umiejętności komunikacyjnych;

  • Elastyczność działania w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy;

  • Kreatywność, zaangażowanie i proaktywna postawa;

  • Umiejętność planowania, organizowania działań i wielozadaniowości;

  • Rzetelność i odpowiedzialność;

  • Doskonała znajomość pakietu Microsoft Office.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Szansę na odciśnięcie trwałego śladu w rozwoju pomorskiej gospodarki;

  • Ciekawą, nieszablonową pracę umożliwiającą rozwój własny przede wszystkim w zakresie zdobywania wiedzy na tematy gospodarcze;

  • Pozytywną atmosferę w dynamicznie rozwijającym się zespole;

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Opiekę medyczną Medicover;

  • dofinansowanie do karty Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

O nas

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. wypełniając swoją misję, koordynuje Invest in Pomerania, regionalną inicjatywę non-profit, której celem jest pozyskiwanie inwestycji zagranicznych. Jesteśmy odpowiedzialni za promocję gospodarczą województwa, przyciąganie nowych pracowników do regionu i wspieranie zagranicznych inwestorów na zasadzie „jednego okienka”. Od początku naszej działalności realizujemy misję „We care more”. W jej ramach każdego dnia dokładamy wszelkich starań, żeby wzmacniać konkurencyjność regionu i skutecznie rywalizować o nowe inwestycje. Od 2011 pozyskaliśmy ponad 162 projektów inwestycyjnych oraz ok. 22 tys. miejsc pracy. W ramach realizacji celów projektu obsługiwanych jest średnio 100 inwestorów rocznie, a zespół projektu organizuje lub uczestniczy w około 50 wydarzeniach w roku.

W miarę rozwoju regionu, rozwijamy się i my! Zwiększamy zakres usług i rozwijamy zespół, aby przyciągnąć na Pomorze kolejnych inwestorów i dalej wspierać tych, którzy są obecni w regionie. Dołącz do nas i stań się częścią naszej misji. Przed nami duże wyzwania i możliwości, czekamy tylko na Ciebie!