Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rzecznik prasowy - Specjalista ds. komunikacji

POLSKIE STOWARZYSZENIE ENERGETYKI WIATROWEJO firmie

  • Bagno 2/112
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Specjalista

POLSKIE STOWARZYSZENIE ENERGETYKI WIATROWEJ

Bagno 2/112

Warszawa

Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej jest organizacją pozarządową, która działa od 1999 roku. PSEW jest jedną z najbardziej skutecznych organizacji aktywnie działających na rzecz kształtowania zapisów prawnych w polskim ustawodawstwie sprzyjających rozwojowi energetyki wiatrowej.

Twój zakres obowiązków

  • Media relations – tworzenie kontekstów medialnych i komunikatów prasowych na temat działań organizacji, podejmowanych współprac i inicjatyw, wyników badań i ankiet
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami
  • Nawiązywanie kontaktów, pozyskiwanie wypowiedzi i koordynacja współpracy z ekspertami i partnerami biznesowymi
  • Organizacja wydarzeń PSEW – konferencji, webinarów, warsztatów w zakresie działań PR
  • Monitoring sieci
  • Prowadzenie komunikacji oraz budowa zasięgu i zaangażowania na Facebooku, Twitterze i LinkedInie
  • Poszukiwanie nowych kanałów komunikacyjnych oraz inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Samodzielna koordynacja i realizacja zadań w ramach prowadzonych projektów komunikacyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze komunikacji, public relations, social mediów
  • Znajomość narzędzi i praktyczna wiedza z zakresu PR i mediów społecznościowych
  • Umiejętność tworzenia opisów, tłumaczenia skomplikowanych danych w przystępny sposób
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, „lekkie pióro"
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Silne poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Zaangażowanie i entuzjazm

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w wiodącej organizacji na rynku energetyki wiatrowej
  • Przyjazną, koleżeńska atmosferę w zespole
  • Możliwość rozwoju przy różnorodnych, ciekawych i ambitnych projektach, które docierają do milionów użytkowników
  • Zadania wymagające nieszablonowego i twórczego myślenia

Ogłoszenie archiwalne