Oferta pracy

Rzecznik Prasowy

Kronospan Polska Sp. z o.o.

  • Ludwika Waryńskiego 1, Szczecinek
    Szczecinek, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Ludwika Waryńskiego 1

Szczecinek

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy,

  • Planowanie oraz realizacja projektów z zakresu PR oraz wsparcie organizacyjne pozostałych projektów np. employer brandingowych,

  • Monitoring mediów i ocena skuteczności prowadzonych działań,

  • Przygotowywanie informacji, wypowiedzi, artykułów, komentarzy oraz materiałów wykorzystywanych w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej (prezentacje, newslettery, pisma itp.),

  • Planowanie i utrzymywanie relacji z dziennikarzami, ekspertami i liderami opinii,

  • Organizacja konferencji prasowych oraz eventów dla dziennikarzy.

Nasze wymagania

  • Wiedza i zainteresowania z obszaru media relations,

  • Umiejętność pracy w trybie zadaniowym,

  • Rozwinięte zdolności interpersonalne oraz organizacyjne,

  • Umiejętność pisania tekstów – „tzw. lekkie pióro”,

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze PR/ Promocji – minimum 3 lata,

  • Umiejętność działania w sytuacjach kryzysowych,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – B2/C1,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Otwartość na nowe doświadczenia,

  • Czynne prawo jazdy kat. B. (możliwe podróże służbowe na terenie Polski).

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z nagrodą za wyniki,

  • Objęcie odpowiedzialnego stanowiska w firmie będącej liderem w swojej branży,

  • Szybki proces decyzyjny w prostej strukturze organizacyjnej,

  • Dynamiczne środowisko pracy z odpowiednimi narzędziami do wykonywania obowiązków,

  • Silne wsparcie kierownictwa wyższego szczebla,

  • Wsparcie mentora w trakcie procesu wdrożenia,

  • Możliwość szybkiego awansu dla wybitnych pracowników.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy światowym liderem w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. W Polsce jesteśmy obecni w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle.

Przewiń do profilu firmy