Ta oferta pracy jest nieaktualna od 232 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rzeczoznawca Komunikacyjny

  • Koszalin, Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert w Warszawie należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Obsługujemy Towarzystwa Ubezpieczeń w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych i majątkowych. Obecnie poszukujemy energicznej osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Koszalin, Szczecin

    Zakres obowiązków:

    • Oględziny uszkodzonych pojazdów, sporządzanie ocen technicznych i cyfrowej dokumentacji fotograficznej
    • Oględziny innych pojazdów uczestniczących w kolizji/wypadku (w razie konieczności)
    • Oględziny dodatkowe i ponaprawcze

    Oczekujemy:

    • Praktyki warsztatowej lub rzeczoznawczej
    • Znajomości technologii napraw powypadkowych i zasad kosztorysowania
    • Znajomości programów Audatex, Info-Ekspert i Eurotax
    • Wykształcenia średniego kierunkowego, specjalność: pojazdy samochodowe
    • Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę (cały etat lub pół etatu)
    • Zadaniowy czas pracy
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom
    • Interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”