Rzeczoznawca Komunikacyjny (mobilny)

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Oględziny uszkodzonych pojazdów, sporządzanie ocen technicznych i cyfrowej dokumentacji fotograficznej,

  • Oględziny innych pojazdów uczestniczących w kolizji/wypadku (w razie konieczności),

  • Oględziny dodatkowe i ponaprawcze.

Nasze wymagania

  • Praktyka warsztatowa lub rzeczoznawcza,

  • Znajomość technologii napraw powypadkowych i zasad kosztorysowania,

  • Znajomość programów Audatex, Info-Ekspert i Eurotax,

  • Wykształcenie średnie kierunkowe, specjalność: pojazdy samochodowe,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Przestrzeganie zasad profesjonalnej obsługi klienta,

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Zadaniowy czas pracy,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom (w tym system premiowy),

  • Interesująca, pełna wyzwań praca z perspektywami rozwoju,

  • Szeroki pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna wraz z dostępem do lekarzy specjalistów, dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej oraz grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Zniżki na produkty firmowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

Wiener to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku.

Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group.

Zaspakajamy potrzeby naszych Klientów i zapewniamy im poczucie bezpieczeństwa poprzez stałe podnoszenie jakości usług i przejrzystość działania. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy