Oferta pracy

Rzeczoznawca Komunikacyjny

Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert, Vienna Insurance GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Rypin, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert w Warszawie należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Obsługujemy Towarzystwa Ubezpieczeń w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych i majątkowych. Obecnie poszukujemy energicznej osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Toruń, Aleksandrów Kujawski, Lipno, Wąbrzeźno, Golub-Dobrzyń, Ciechocinek, Rypin, Sierpc

Zakres obowiązków:

  • Oględziny uszkodzonych pojazdów, sporządzanie ocen technicznych i cyfrowej dokumentacji fotograficznej
  • Oględziny innych pojazdów uczestniczących w kolizji/wypadku (w razie konieczności)
  • Oględziny dodatkowe i ponaprawcze

Oczekujemy:

  • Praktyki warsztatowej lub rzeczoznawczej
  • Znajomości technologii napraw powypadkowych i zasad kosztorysowania
  • Znajomości programów Audatex, Info-Ekspert i Eurotax
  • Wykształcenia średniego kierunkowego, specjalność: pojazdy samochodowe
  • Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych

Oferujemy:

  • Zadaniowy czas pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy