Oferta pracy

Rzeczoznawca Komunikacyjny

Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert, Vienna Insurance Group

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Oględziny uszkodzonych pojazdów, sporządzanie ocen technicznych i cyfrowej dokumentacji fotograficznej

  • Oględziny innych pojazdów uczestniczących w kolizji/wypadku (w razie konieczności)

  • Oględziny dodatkowe i ponaprawcze

Nasze wymagania

  • Praktyka warsztatowa lub rzeczoznawcza

  • Znajomość technologii napraw powypadkowych i zasad kosztorysowania

  • Znajomość programów Audatex, Info-Ekspert i Eurotax

  • Wykształcenie średnie kierunkowe, specjalność: pojazdy samochodowe

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych

Mile widziane

  • Własny samochód, ale nie jest warunek konieczny

To oferujemy

  • Zadaniowy czas pracy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę z perspektywami rozwoju w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce

  • Pakiet Benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do szkoleń i kursów, zniżki na nasze produkty ubezpieczeniowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Spółdzielnia Usługowa VIG Ekspert w Warszawie należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Obsługujemy Towarzystwa Ubezpieczeń w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych i majątkowych.

Przewiń do profilu firmy