Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rzeczoznawca Majątkowy

Kancelaria Prawna Solace Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
5 0009 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie protokołów oględzin i kompletacja dokumentacji szkodowej

  • Sporządzanie i weryfikacja kosztorysów budowlanych oraz kalkulacji do szkód w mieniu ruchomym

Nasze wymagania

  • Wiedza techniczna z zakresu budowy budynków, budowli i maszyn, oraz z zakresu zabezpieczeń przeciw kradzieżowych i przeciwpożarowych

  • Doświadczenie zdobyte w towarzystwie ubezpieczeniowym lub firmie wykonującej likwidację szkód dla towarzystw ubezpieczeniowych

  • Znajomość obsługi programów do kosztorysowania

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne

  • Przestrzeganie zasad profesjonalnej obsługi klienta

  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjności i samodzielności w działaniu

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Zadaniowy czas pracy

  • Praca stacjonarna - wyłącznie na dokumentach.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Kancelaria Prawna Solace Sp. z o.o.

Solace to kancelaria prawna, w której najważniejsze jest dobro naszych Klientów. Nasz zespół tworzą nie tylko eksperci z wieloletnim stażem, ale także młodzi pasjonaci prawa. Dzięki temu w swojej pracy możemy łączyć wiedzę popartą doświadczeniem ze świeżym spojrzeniem na zagadnienia prawne. W ramach działalności Kancelarii oferujemy obsługę prawną w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, roszczeń związanych z produktami bankowymi oraz ubezpieczeniowymi, a także z zakresu prawa upadłościowego czy też szeroko pojętego prawa cywilnego.

Przewiń do profilu firmy