Oferta pracy

Rzeczoznawca Majątkowy (mobilny)

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie oględzin szkód majątkowych,

  • Wykonywanie ilustracji obiektów do celów ubezpieczeniowych,

  • Sporządzanie protokołów oględzin i kompletacja dokumentacji szkodowej,

  • Sporządzanie i weryfikacja kosztorysów budowlanych oraz kalkulacji szkód w mieniu ruchomym.

Nasze wymagania

  • Wiedza techniczna z zakresu budowy budynków, budowli i maszyn oraz z zakresu ubezpieczeń przeciw kradzieżowych i przeciwpożarowych,

  • Doświadczenie zdobyte w towarzystwie ubezpieczeniowym lub firmie wykonującej likwidację szkód dla towarzystw ubezpieczeniowych,

  • Znajomość obsługi programów do kosztorysowania,

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Przestrzeganie zasad profesjonalnej obsługi klienta,

  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność i samodzielność w działaniu,

Mile widziane

  • Własny samochód (nie jest to warunek konieczny).

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Zadaniowy czas pracy,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia odpowiadające posiadanym umiejętnościom (w tym system premiowy),

  • Interesująca, pełna wyzwań praca z perspektywami rozwoju,

  • Szeroki pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna wraz z dostępem do lekarzy specjalistów, dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej oraz grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Zniżki na produkty firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • śniadaniowe wtorki

Wiener to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku.

Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group.

Zaspakajamy potrzeby naszych Klientów i zapewniamy im poczucie bezpieczeństwa poprzez stałe podnoszenie jakości usług i przejrzystość działania. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy