Oferta pracy

Rzeczoznawca PED

TÜV Rheinland Group

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie weryfikacji oceny zgodności w oparciu o Dyrektywę Ciśnieniową

  • koordynacja projektów

  • przekazywanie wiedzy technicznej poprzez prowadzenie szkoleń dla różnych grup docelowych

  • reprezentowanie interesów TÜV Rheinland Polska poprzez angażowanie się w prace normalizacyjne

  • sprawdzanie i ocena jakości odpowiednich dokumentów do certyfikacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynieryjne (mechanika i budowa maszyn, spawalnictwo, inżynieria materiałowa i pokrewne)

  • min. 5 letnie doświadczenie w zakresie projektowania/produkcji urządzeń ciśnieniowych

  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem do projektowania, takim jak VVD / PV Elite / Autopipe

  • znajomość norm zharmonizowanych 2014/68/UE i przepisów powiązanych (EN 13445 / EN 13480 / ASME VIII Div.1 / AD 2000)

  • znajomość norm akredytacyjnych – seria ISO/IEC 170…

  • dyplom IWE/EWE lub równoważny będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy

To oferujemy

  • pracę o charakterze stacjonarnym (jedno z naszych biur lub home office), ze sporadyczną ilością wyjazdów służbowych

  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30)

  • dostęp do najnowszej wiedzy i technologii umożliwiających rozwój zawodowy

  • udział w projektach międzynarodowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

TÜV Rheinland jest globalnym, niezależnym liderem w zakresie certyfikacji wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu. Historia Firmy obejmuje ponad 145 lat. Na chwilę obecną koncern zatrudnia ponad 20000 pracowników na całym świecie, działając w 59 krajach.

Pracując w TUV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś nowego. Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy posiadasz dostęp do wiedzy oraz technologii, które pozwalają lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Jako niezależna strona trzecia, TUV Rheinland testuje techniczne innowacje, produkty, usługi i systemy pod kątem bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania. Dzięki różnorodności świadczonych usług i branż z jakimi współpracujemy, a także dzięki atmosferze sprzyjającej wymianie doświadczeń Ty także zyskasz szansę stania się ekspertem.

Obecnie do Działu Usług dla Przemysłu poszukujemy osoby, której zależy na rozwoju w kierunku oceny zgodności urządzeń ciśnieniowych. Jeśli jesteś osobą samodzielną, nastawioną na cele i wysoką jakość wykonywanej pracy, a także ważna jest dla Ciebie komunikacja i wysokie standardy obsługi klienta – zapraszamy do zaaplikowania.

Przewiń do profilu firmy