Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AUTOMOTIVE HD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: ul. Gdyńska 120, 62-004 Czerwonak (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rzeczoznawca Samochodowy

AUTOMOTIVE HD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 05 lis 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie oględzin pojazdów ciężarowych na terenie wybranych lokalizacji.

  • Tworzenie kosztorysu naprawy z wykrytych uszkodzeń.

  • Samodzielne prowadzenie oględzin pojazdów transportu komunikacji zbiorowej wybranych lokalizacji.

  • Kreowanie propozycji rozwiązań do poprawy produktu w zakresie jakości i procesów.

  • Oferujemy szkolenia wdrażające oraz podnoszące jakość pracy zgodnie ze standardami TÜV Nord.

Podział czasu pracy
50%

Oględziny

50%

Tworzenie raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (pref. kier.: Budowa Maszyn lub pokrewne).

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2).

  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej.

  • Znajomość budowy i funkcjonowania pojazdów samochodowych.

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe związane z pojazdami ciężarowymi, pojazdami komunikacji miejskiej oraz maszynami rolniczymi.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych oraz pracy za granicą.

  • Umiejętności interpersonalne i kompetencje socjalne.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy, umiejętność analitycznego myślenia.

  • Nastawienie na wysoką jakość pracy i ciągłe doskonalenie.

  • Warunek konieczny prawo jazdy kat. B, C.

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. D

  • Doświadczenie z budowy pojazdów komunikacji miejskiej

  • Doświadczenie w elektryce/elektronice pojazdowej

To oferujemy

  • Rozwój kompetencji przez udział w szkoleniach u renomowanych producentów pojazdów.

  • Rozwój kompetencji przez obcowanie z najnowszymi pojazdami na rynku motoryzacyjnym

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Firma Automotive HD to wyłączny partner renomowanej firmy rzeczoznawczej TÜV Nord Pracujemy w młodym i prężnie rozwijającym się zespole Czerpiemy doświadczenie od partnera niemieckiego TÜV Nord wprowadzając jego wysokie standardy jakościowe w usługach rzeczoznawczych na rynek polski Cały czas prężnie się rozwijamy stosując innowacyjne rozwiązania w naszej codziennej pracy.

Jeśli chcesz wraz z nami tworzyć przyszłość motoryzacji dołącz do nas.

Aktualnie na terenie Polski prowadzimy 4 duże projekty dla znanych producentów pojazdów.

Przewiń do profilu firmy