Oferta pracy

Rzeczoznawca samochodowy

Dekra w Polsce

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie oględzin pojazdów oraz sporządzanie ekspertyz (w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia):

  • opisy stanu technicznego pojazdów poleasingowych

  • kosztorysy naprawy

  • oceny powypadkowe

  • wyceny wartości pojazd

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (technika samochodowa / budowa maszyn)

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (np. rzeczoznawca samochodowy, ekspert ds. technicznej likwidacji szkód komunikacyjnych w towarzystwie ubezpieczeniowym lub serwisie)

  • znajomość technologii napraw blacharsko-lakierniczych pojazdów

  • znajomość systemów eksperckich (Eurotax, Info-Ekspert, Audatex,)

  • znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B, mile widziana kat. A, C lub C1

  • dobra organizacja czasu pracy, motywacja do pracy

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania kwalifikacji zawodowych

  • ciekawa praca w dynamicznym zespole

  • przyjazna kultura organizacyjna

DEKRA w Polsce to część założonego w 1925 roku, międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie. W Polsce działamy od ponad 20 lat.

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług dla biznesu. Zapewniamy bezpieczeństwo we wszystkich branżach, przeprowadzając audyty, oceny, inspekcje i nadzory techniczne oraz ekspertyzy rzeczoznawcze. Badamy wyroby i nadzorujemy inwestycje. Certyfikujemy systemy zarządzania i wspieramy rozwój personelu.

Pracujemy w biurach głównych we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie oraz w biurach regionalnych w Gdańsku, Poznaniu i Toruniu.

Przewiń do profilu firmy