Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rzeczoznawca w Zespole Likwidacji Szkód Korporacyjnych w zakresie wyceny maszyn i urządzeń technicznych

  • opolskie
  • Specjalista
  • 30.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group – jedna z dynamicznie
    rozwijających się firm ubezpieczeniowych na polskim rynku, należąca do międzynarodowej
    grupy Vienna Insurance Group, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:
    Rzeczoznawca w Zespole Likwidacji Szkód Korporacyjnych w zakresie wyceny maszyn i urządzeń  technicznych

    Opis stanowiska

    • wykonywanie oględzin na  miejscu szkody, sporządzanie cyfrowej dokumentacji fotograficznej i protokołów z lustracji oraz opinii technicznych w oparciu o zebrany materiał, szacowanie lub weryfikacja  rozmiaru szkody
    • realizacja zleceń dotyczących obsługi szkód zgodnie z wewnętrznymi wytycznymi / procedurami
    • kompletowanie dokumentacji niezbędnej do ustalenia przyczyny szkody oraz odpowiedzialności i wysokości szkody
    • realizacja ustalonej liczby zleceń i monitorowanie na bieżąco liczby wykonanych zleceń
    • współpraca z podmiotami zewnętrznymi

    Wymagania

    • wysoki poziom wiedzy technicznej oraz doświadczenie z zakresu wyceny maszyn i urządzeń  technicznych, w tym maszyn budowlanych
    • znajomość przepisów związanych z bezpieczeństwem pożarowym i przepisów prawa związanych z eksploatacją maszyn i urządzeń  technicznych
    • mile widziana praktyka zawodowa oraz doświadczenie w zakresie technicznej likwidacji szkód majątkowych
    • prawo jazdy kat „B”
    • wykształcenie wyższe techniczne
    • umiejętności analityczne oraz formułowanie wniosków na bazie zgromadzonych materiałów
    • dyspozycyjność

    Oferujemy

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmy, wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • praca w miejscu zamieszkania i  w terenie
    • rozwój zawodowy w zespole wysoko wykwalifikowanych specjalistów
    • pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, pakiet sportowo-rekreacyjny
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest InterRisk TU SA Vienna Insurance Group z siedzibą w Warszawie (ul. Noakowskiego 22).

    Cele przetwarzania to w szczególności: przeprowadzenie procesu rekrutacji, w tym na inne stanowiska (za zgodą).

    Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, wycofania zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych oraz przenoszenia danych osobowych.

    Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

    Pełna wersja klauzuli informacyjnej dostępna jest w formularzu aplikacyjnym.