Logo Pracuj.pl

Rzeczoznawca

AvivaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kalkulacja wysokości należnych odszkodowań we wszystkich szkodach w mieniu z ubezpieczeń motorowych.
  • Ustalanie prawidłowych rezerw na spodziewane odszkodowania z tytułu szkód zgłoszonych.
  • Pomoc likwidatorom merytorycznym w rozwijaniu kompetencji potrzebnych do dokonania oceny technicznej szkód motorowych.
  • Rozpatrywanie ewentualnych odwołań klientów w odniesieniu do wysokości sporządzonych kalkulacji.
  • Ocena szkody pod kątem ewentualnych czynników fraudowych i współpraca ze specjalistami fraudowymi celem skutecznej detekcji wyłudzeń.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą likwidacji szkód komunikacyjnych, w zakładzie ubezpieczeń, kancelarii odszkodowawczej, kancelarii prawnej, firmie likwidacyjno-rzeczoznawczej - mile widziane.
  • Znajomości przepisów polskiego prawa cywilnego i ubezpieczeniowego.
  • Samodzielności w działaniu, bardzo dobrej organizacji pracy.
  • Wysoko rozwiniętej kultury osobistej i orientacji na klienta.
  • Otwartość na różnorodność.

To oferujemy

  • Umowa o prace
  • Kafeteria benefitów
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Atrakcyjna lokalizacja biura (Metro Dworzec Gdański)
  • Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
  • Ubezpieczenie grupowe połączone z funduszem kapitałowym
  • Zdalne konsultacje medyczne
  • Wellbeing
  • Dostęp do platfom e-learningowych
  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne

Od prawie 30 lat tworzymy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, wyznaczając standardy nowoczesnych ubezpieczeń. Czerpiemy z ponad 300-letnich doświadczeń brytyjskiej Avivy, która jest liderem ubezpieczeń na swoim rynku.

Jeśli chcesz pracować z najlepszymi i wdrażać ciekawe projekty – dołącz do nas!

Aktualne oferty pracodawcy
R-107922

Rzeczoznawca, Warszawa