Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Rzemieślnik/Portier w Zespole Administracyjno-Gospodarczym

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w ToruniuO firmie

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Jurija Gagarina 11

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • prace porządkowe i konserwatorskie w obiekcie i na terenie przyległym

  • dbanie o tereny zielone przy obiekcie

  • kontrola ruchu osobowego na terenie obiektu

  • ujawnianie i zapobieganie przypadkom dewastacji mienia

  • podejmowanie działań przed ingerencją osób zakłócających ład i porządek

  • wydawanie i przyjmowanie kluczy od pracowników oraz prowadzenie książki ewidencji kluczy

  • usuwanie drobnych usterek i awarii w zakresie ślusarskim i instalacji elektrycznej oraz wod.-kan

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe

  • podstawowe umiejętności naprawczo-konserwatorskie

  • zdolność do pracy fizycznej, dźwigania i pracy powyżej 3m

  • samodzielność i umiejętność dobrej organizacji pracy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • mile widziane uprawnienia elektryczne w zakresie E gr1 do 1kV

To oferujemy

  • praca w systemie dwuzmianowym

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę

  • pakiet socjalny

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne