Oferta pracy

Rzemieślnik teatralny - montażysta dekoracji

Teatr Wielki - Opera Narodowa w Warszawie

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

plac Teatralny 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • montaż i demontaż dekoracji w trakcie prób i przedstawień,

  • współpraca z tapicerami i rekwizytorami w zakresie montażu i demontażu dekoracji,

  • prawidłowe ustawienie, przytwierdzenie, łączenie oraz podwieszenie dekoracji,

  • transport i właściwe składowanie dekoracji w magazynach,

  • konserwacja i drobne naprawy uszkodzonych części dekoracji.

Nasze wymagania

  • umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi i elektronarzędziami,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz punktualność,

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe.

Mile widziane

  • doświadczenie pracy w montażu i demontażu dekoracji.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • zmianowy czas pracy,

  • stabilizację zawodową,

  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pracowniczych,

  • dostęp do świadczeń zdrowotnych w budynku teatru.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dyżury lekarza w biurze

  • firmowa biblioteka

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie w terminie do 25 sierpnia 2022 roku

Przewiń do profilu firmy