Ta oferta pracy jest nieaktualna od 195 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Rzemieślnik teatralny - montażysta dekoracji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Teatr Wielki – Opera Narodowa zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału
    w rekrutacji na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • montaż i demontaż dekoracji w trakcie prób i przedstawień,
    • współpraca z tapicerami i rekwizytorami w zakresie montażu i demontażu dekoracji,
    • prawidłowe ustawienie, przytwierdzenie, łączenie oraz podwieszenie dekoracji,
    • transport i właściwe składowanie dekoracji w magazynach,
    • konserwacja i drobne naprawy uszkodzonych części dekoracji.

    Wymagania:

    • umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi i elektronarzędziami,
    • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz punktualność,
    • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
    • mile widziane doświadczenie pracy w montażu i demontażu dekoracji.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • stabilizację zawodową,
    • możliwość skorzystania z pakietu benefitów pracowniczych,
    • dostęp do świadczeń zdrowotnych w budynku teatru.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania
    w terminie do dnia 5 kwietnia 2018 roku.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.