Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Rzeźnik

IMPILO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

IMPILO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

26A

Golinka (pow. rawicki)

Twój zakres obowiązków

  • obróbka mięsa lub/oraz ubój zwierząt

  • rozbiór i trybowanie mięsa

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia

  • sumienność i rzetelność

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 6-15 (sporadyczne zmiany w sobotę)