Ta oferta pracy jest nieaktualna od 264 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sachbearbeiter in der Vertriebsabteilung

  • śląskie
  • Specjalista
  • 22.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gühring Sp. z o.o.

    Firma Gühring Sp. z o. o., przedstawiciel światowego lidera w produkcji narzędzi skrawających, w związku z ekspansywnym rozwojem na rynku polskim, zatrudni od zaraz osobę na stanowisku:

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa klienta;
    • przygotowywanie ofert dla klientów;
    • fakturowanie;
    • przygotowywanie zamówień.

    Wymagania:

    • średnie wykształcenie;
    • znajomość języka niemieckiego
    • znajomość systemu SAP;
    • dobra znajomość obsługi komputera;
    • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

    Oferujemy:

    • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Guhring Sp. z o.o., z siedzibą w Dąbrowie Górniczej."