Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Safety Site Manager

Dürr Poland Sp. z o.o.

Stanisława Żółkiewskiego 125

Gołębiów

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie standardów BHP na budowie

  • Codzienny nadzór nad bezpieczeństwem pracy i zagadnieniami związanymi z ppoż na terenie budowy

  • Prowadzenie szkoleń BHP i PPOŻ pracowników firm podwykonawczych

  • Koordynowanie prac pracowników i podwykonawców

  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu planów instalacji urządzeń/infrastruktury technicznej, udział w odbiorach maszyn/urządzeń/linii na budowie

  • Przegląd i uwzględnienie standardów BHP ogłoszonych przez organy regulacyjne w państwie klienta

  • Zapewnienie świadomości i dbanie o przestrzegania wymagań BHP i PPOŻ przez podwykonawców

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP

  • Analizowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz wdrażanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia standardów bhp

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków powypadkowych;

  • Pełnienie funkcji wspierającej w czasie dochodzenia powypadkowego w lokalizacji klienta

  • Przeprowadzanie Oceny Ryzyka dla prac i stanowisk na terenie nadzorowanych obszarów

  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Raportowanie korporacyjne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP (zgodne z wymogami prawnymi dla pracownika służby BHP)

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w służbie BHP na podobnym stanowisku (preferowana produkcja)

  • Praktyczna znajomość MS Office

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (opcjonalnie)

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość standardów systemów zarządzania BHP

  • Asertywność

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Zdolność analitycznego, logicznego i koncepcyjnego myślenia

  • Dobra organizacja pracy

  • Odpowiedzialność

  • Podatność na zmiany

  • Kreatywność

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do częstych i długotrwałych wyjazdów służbowych (praca głównie poza granicami kraju)

To oferujemy

  • Szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności

  • Pracę w międzynarodowej firmie o uznanej światowej renomie, której produkty wykorzystywane są w najnowocześniejszych fabrykach samochodowych na świecie

  • Pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Twój kontakt:

Anna Abramowicz

Paint and Final Assembly Systems

Human Resources

Zarząd: Andreas Federmann (Prezes)

Siedziba: Radom (26-600), ul. Żółkiewskiego 125

Phone +48 48 3610-140

Mobile +48 882 435845

E-Mail [email protected]

Internet www.durr.pl

Dürr Poland Sp. z o.o. wiodący producent nowoczesnych systemów transportu technologicznego mających zastosowanie głównie w przemyśle samochodowym.

Przewiń do profilu firmy