Ta oferta pracy jest nieaktualna od 301 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Representative – Modern Channel

  • Kraków, Nowy Targ, Oświęcim, Olkusz, małopolskie
  • Specjalista
  • 27.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Mieszko, ceniony producent wysokiej jakości pralin, czekoladek, cukierków oraz wafli, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków, Nowy Targ, Oświęcim, Olkusz

    Zakres obowiązków

    • Budowanie relacji z klientami sieciowymi na powierzonym terytorium
    • Realizacja planów sprzedaży
    • Zapewnienie dostępności produktów firmy w obsługiwanych punktach
    • Prowadzenie działań promocyjnych podnoszących efektywność sprzedaży
    • Nadzór nad pracą Merchandiserów

    Oczekiwania

    • Doświadczenie w handlu w branży FMCG na podobnym stanowisku
    • Znajomość lokalnego rynku i standardów sprzedaży w kanale MT
    • Umiejętne nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami
    • Chęć ciągłego rozwoju oraz umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań
    • Zdolności negocjacyjne

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
    • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
    • Możliwość rozwoju swoich kompetencji w strukturach firmy
    • Szeroki pakiet szkoleń
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    Agencja Zatrudnienia Mieszko Bis sp. z o.o. działająca na podstawie wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 490.