Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Account Manager

One Stop Warehouse

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Odgrywanie integralnej roli w tworzeniu nowych strategii biznesowych oraz odpowiedzialność za skuteczne pozyskiwanie nowych klientów,

  • Odpowiedzialność za opracowanie i osiąganie KPI w zakresie sprzedaży,

  • Silny nacisk na rozwój aktualnych oraz zwiększanie liczby istniejących klientów,

  • Utrzymywanie regularnych kontaktów z aktualnymi oraz potencjalnymi klientami,

  • Codzienna aktualizacja danych w systemie CRM,

  • Pomoc w opracowywaniu prognoz sprzedaży, strategii osiągania przychodów i zamykania sprzedaży oraz innych celów dla wyznaczonego geograficznego obszaru rynku docelowego,

  • Nawiązywanie i budowanie długotrwałych relacji biznesowych, których efektem jest realizacja celów sprzedażowych,

  • Opracowanie i realizacja krótko i długoterminowych strategii i celów rynkowych we współpracy z klientami,

  • Identyfikacja potrzeb potencjalnych aktualnych oraz przyszłych klientów.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku w branży handlu detalicznego lub hurtowego (dystrybucja),

  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu kluczowymi klientami,

  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży i dostarczaniu rozwiązań opartych na potrzebach klienta,

  • Doskonałe zrozumienie etapów sprzedaży i sposobów ich realizacji w celu maksymalizacji sprzedaży i utrzymania klientów,

  • Silne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz zdolność do budowania relacji z profesjonalistami na wszystkich szczeblach organizacyjnych,

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i skuteczne umiejętności negocjacyjne,

  • Znajomość rynku branży fotowoltaicznej (preferowana, ale nie niezbędna),

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft (Word, Excel),

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Zdolność do uczenia się nowego oprogramowania i procesów,

  • Wykształcenie w obszarze zarządzania, marketingu lub podobnych (preferowane, ale nie niezbędny),

  • Aktywne prawo jazdy.

Do zadań Sales Account Managera należy zarządzanie kluczowymi klientami, nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami oraz nadzorowanie sprzedaży. Jako Sales Account Manager powinieneś dążyć do właściwej obsługi klienta przez codzienną z nim współpracę, przygotowywanie dedykowanych ofert oraz doskonałej wiedzy o jego potrzebach.

One Stop Warehouse (OSW) jest największym hurtowym dostawcą komponentów do instalacji fotowoltaicznych w Australii.

Jesteśmy jedną z 500 największych prywatnych firm, uznaną przez Australian Financial Review Fast 100 za jedną z najszybciej rozwijających się w branży.

Dziś rozwijamy się także w Europie, zapraszając do współpracy najlepszych fachowców.

Jeśli chcesz być częścią wyjątkowego projektu w branży, zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Sales Account Manager w polskim oddziale.

Przewiń do profilu firmy