Logo Pracuj.pl

Sales and Business Development Specialist

ZnanyLekarz Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
5 500
brutto / mies.
kontrakt B2B
7 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Zapraszamy Cię do udziału w ekscytującym przedsięwzięciu. Dołączysz do nowo powstałego zespołu projektowego, którego zadaniem jest stworzenie nowego, kompletnego procesu sprzedażowego.

Będziesz kontaktować się telefonicznie z naszymi potencjalnymi przyszłymi klientami – lekarzami i/lub placówkami medycznymi. Skupisz się przede wszystkim na poznaniu i zrozumieniu ich potrzeb. Dostarczymy Ci bazę kontaktów, ale będziesz też samodzielnie docierał do nowych klientów.

Następnie przeanalizujesz zebrane informacje, wyciągniesz wnioski i zaproponujesz rozwiązania, które zwiększą efektywność procesu sprzedażowego i pozwolą lepiej dopasować go do oczekiwań naszych klientów.

Kiedy już osiągniemy cel, będziesz mógł wykorzystać efekty swojej pracy i skuteczniej sprzedawać nasz produkt! :)

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży B2B i/ lub B2C przez telefon (ok 2-3 lat !), a na dodatek lubisz ten rodzaj kontaktu z klientem,
  • swoją sprzedaż opierasz na poznaniu potrzeb przez zadawanie trafnych pytań i aktywne słuchanie,
  • umiesz wyciągać wnioski i płynnie dostosowywać siebie oraz ofertę do tego, co słyszysz od klienta,
  • jesteś otwarty na częste zmiany,
  • koncentrujesz się na wynikach i optymalizowaniu procesów przez szukanie, testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • jesteś osobą pełną energii, gotową do odkrywania świata
  • znasz język angielski na poziomie co najmniej B2 (jesteśmy międzynarodową firmą, pracujemy na zagranicznych systemach, ale przede wszystkim komunikujemy się z innymi oddziałami DocPlannera).

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe: 7000 zł netto + VAT (B2B) lub 4000 zł netto (UoP) + premie uzależnione od realizacji targetu - bez górnych sufitów
  • umowę o pracę lub B2B (3m-czny okres próbny; później czas nieokreślony),
  • opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy - więcej poczytaj o tym tutaj,
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon służbowy i laptopa,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,
  • ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium,
  • dużą autonomię działania,
  • realny wpływ na rozwój własnej kariery, jak i naszego produktu - organizujemy masę szkoleń wewnętrznych, mamy jasne ścieżki rozwoju, a przede wszystkim realizujemy kulturę feedbacku (o której tyle piszemy).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

ZnanyLekarz Sp. z o.o.

Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki. Dbamy o lepsze doświadczenia pacjentów w kontakcie z lekarzami, a lekarzy wspieramy w ich codziennej pracy w gabinecie.

Musisz wiedzieć, że w pracy kierujemy się głównie 3 wartościami:

People first - Każdy ZnanyCzłowiek ma empatyczne, serdeczne podejście do klientów, ale również do pozostałych osób w zespole. Na co dzień w pracy wspieramy się, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zespół i nie wyobrażamy sobie, aby to miało się zmienić :)

Ownership - Liczymy, że wyzwoli się w Tobie pierwiastek samodzielności i kreatywności, bo u nas każda osoba ma własne obowiązki i cele do zrealizowania.

Flexibility - Klientów nie możemy (jeszcze) zaprogramować :). Nasz produkt dynamicznie się zmienia, więc jeśli szybkie tempo pracy lub duża ilość zmian Cię nie przerażają, a napędzają do działania, to wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach!

Dotarłeś do tego miejsca i masz poczucie, że to dokładnie to, czego szukasz? A zatem czekamy na Twój ruch: kliknij Aplikuj i wyślij nam swoje CV.

Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!

Sales and Business Development Specialist, Warszawa