Oferta pracy

Sales and Marketing Specialist with Romanian

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientami biznesowymi,

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

  • profesjonalne doradztwo,

  • optymalizacja kampanii marketingowych.

Wymagania pracodawcy

  • znajomość języka rumuńskiego na poziomie C1 - wykorzystywany do codziennej komunikacji z klientami,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - wykorzystywany do komunikacji wewnątrz firmy,

  • umiejętności interpersonalne,

  • postawa prokliencka,

  • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia.

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku,

  • możliwość elastycznego czasu pracy,

  • możliwość pracy hybrydowej,

  • możliwość rozwoju w strukturze organizacji na stanowiskach eksperckich, team leader'skich,

  • możliwość udziału w kursach i szkoleniach w obszarze związanym z profilem stanowiska,

  • benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu