Ta oferta pracy jest nieaktualna od 195 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales and Office Asistant

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Santint (Poland) Sp. z o.o., międzynarodowy producent i dystrybutor maszyn i rozwiązań przeznaczonych do sektora chemii budowlanej, w związku z rozwojem swojej działalności poszukuje pracownika na stanowisko: Asystent Sprzedaży i Obsługi Biura

    SALES and OFFICE ASISTANT

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Wsparcie organizacyjne oraz administracyjne
    • Przygotowywanie ofert i dokumentacji sprzedażowej
    • Nadzór nad przyjmowaniem i realizacją zamówień
    • Koordynacja działań sprzedażowo – logistycznych
    • Tworzenie raportów i statystyk sprzedażowych
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
    • Monitorowanie potrzeb handlowych i rozwój relacji z Klientami
    • Aktualizacja bazy danych Klientów
    • Wprowadzanie zamówień do systemu (Optima)
    • Analiza dostępności towarów
    • Wystawianie faktur sprzedaży
    • Nadzór nad obiegiem dokumentów oraz przepływem informacji
    • Współpraca z zagraniczną centralą firmy

    Oczekiwania:

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku (sprzedaż, obsługa klienta, obsługa biura)
    • Kominikatywnej znajomości języka angielskiego
    • Dobrej znajomości pakietu Microsoft Office
    • Wysokiej komunikatywności i kultury osobistej
    • Umiejętności analitycznego myślenia
    • Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów
    • Zaangażowania, odpowiedzialności i samodzielności w realizacji powierzonych zadań

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
    • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych zdolności i umiejętności
    • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)."