Oferta pracy

Sales and Operations Manager African markets

Ever-On Energy S.R.O.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pełny etat
  • Menedżer

Międzynarodowa firma z branży napojów energetycznych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Wybrana osoba będzie aktywnie współpracować z zagranicznymi partnerami handlowymi firmy oraz pozyskiwać nowych klientów, głównie w Afryce. Do kluczowych obowiązków tej osoby będzie należało nawiązywanie, budowanie i podtrzymywanie relacji z kontrahentami z odmiennych kulturowo środowisk oraz realizacja celów biznesowych. Realizacja zamówień. Współpraca z międzynarodowym działem marketingu celem wdrożenia kampanii reklamowych.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa nowych, potencjalnych klientów i ich akwizycja
  • Przygotowywanie ofert
  • Rozmowy z klientami (e-mail, telefon, WhatsApp) i negocjacje warunków współpracy oraz cen
  • Gromadzenie informacji zwrotnej z kontaktów z klientami i przedstawianie jej zarządowi spółki
  • Współtworzenie polityki produktowej oraz sprzedażowej w oparciu o informację zwrotną uzyskaną od klientów
  • Przygotowywanie i negocjowanie umów
  • Udział w targach zagranicznych
  • Realizacja zakładanych planów sprzedażowych
  • Opieka nad pozyskanymi wcześniej klientami
  • Realizacja zamówień
  • Współpraca z działem marketingu, celem realizacji i wdrożeń kampanii reklamowych
  • Współpraca z firmami logistycznymi oraz działem logistyki

Wymagania:

  • Praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność, prowadzisz swobodnie profesjonalnie rozmowy handlowe, potrafisz zbudować długofalową relację z klientem - Pierwszy duży krok do odłączenia do naszego zespołu już za Tobą
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży eksportowej B2B (preferowane doświadczenie w sektorze napojów energetycznych, i/lub żywności, napojów)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w handlu z krajami Afryki
  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera i aplikacji biurowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Dodatkowym atutem może być znajomość języka arabskiego, portugalskiego lub francuskiego
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie własnej bazy klientów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się i otwartej na świat firmie, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku,
  • Unikalne doświadczenie w pracy z klientami z całego świata, od Ameryki Południowej poprzez Afrykę i Europę, do Azji
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Pełna Samodzielność
  • Niezbędne narzędzia do Pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV tylko w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy