Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Assistant (M/f)

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Asystent
  • 13.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Sales Assistant (m/f)
    Dąbrowa Górnicza 29948/001

    Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy ambitnej osoby, która chciałaby się rozwijać w obszarze sprzedaży w międzynarodowych strukturach. Poszukujemy kandydata, który jest zorganizowany i nastawiony na ścisłą współpracę z klientami.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji z tworzyw sztucznych w obszarze FMCG. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny między innymi za przygotowywanie ofert sprzedaży dla klientów zewnętrznych oraz za wsparcie działu sprzedaży w codziennych obowiązkach.

    Opis stanowiska

    • Przygotowanie i zarządzanie dokumentacją ofertową
    • Nawiązywanie kontaktu telefonicznego i mailowego z Klientami ( polskimi, ale również zagranicznymi)
    • Prowadzenie i weryfikacja danych sprzedażowych w systemie (min. zarządzanie zamówieniami, nowymi klientami, wprowadzanie zmian danych lub cen oraz kontrola codziennych zamówień)
    • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
    • Podstawowa obsługa systemu CRM
    • Wsparcie działu sprzedaży w codziennej pracy

    Profil kandydata

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (sprzedaż i administracja)
    • Łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych
    • Umiejętności zarządzania czasem
    • Sumienności i bardzo dobrej organizacji pracy
    • Dobrej znajomości języka angielskiego (B2/C1)
    • Energicznego usposobienia, otwartego umysłu i chęci rozwoju

    Oferujemy

    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Możliwość rozwoju i prowadzeniu ciekawych projektów w obszarze sprzedaży
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia zatrudnienia
    • Pakiet benefitów pozapłacowych tj. lekcje j. angielskiego, ubezpieczenie grupowe, pakiet opieki medycznej,
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do karty sportowej)
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców