Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

sales assistant

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nr ref.: 28401
    Praca stała
    Lokalizacja: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • raportowanie tygodniowych i miesięcznych danych sprzedażowych, promocyjnych i innych zleconych przez przełożonego
    • analiza i przygotowywanie rekomendacji dla sporządzanych raportów
    • administracja dokumentacją handlową
    • organizacja spotkań działowych oraz przygotowywanie notatek
    • przygotowywanie dokumentacji i prezentacji dla przełożonego
    • prace administracyjne na potrzeby Zarządu

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe - mile widziane ekonomiczne
    • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie z branży FMCG
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • biegła znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel

    Oferta:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
    • atrakcyjne warunki zatrudniania
    • niezbędne narzędzie pracy

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)