Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Channel Manager

Arago Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych struktur sprzedażowych zorientowanych na sprzedaż

  • Realizowanie planów sprzedażowych na podstawie ustalonych celów

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Operacyjne zarządzanie podległymi strukturami sprzedażowymi oraz udzielanie im niezbędnego wsparcia i coachingu

  • Tworzenie cenników produktowych

  • Wprowadzanie nowych produktów i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w sieci sprzedaży

  • Bieżące monitorowanie i raportowanie efektywności działań podejmowanych przez podległy Zespół

  • Zapewnianie sprawnej i terminowej komunikacji w Zespole

  • Budowanie i monitorowanie wdrażania procedur przed i posprzedażowych

  • Wsparcie handlowców pod kątem pozyskiwania nowych klientów

  • Realizacja ustalonego budżetu

  • Bliska współpraca z Działem Operacji w Pionie Revenue Operations, Pionem Realizacji oraz Pionem Finansów i Administracji

  • Prowadzenie szkoleń

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz motywowanie podległych pracowników do osiągania jak najlepszych efektów

  • Raportowanie do Zarządu Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku popartego sukcesami i realnie osiągniętymi wynikami sprzedażowymi

  • Umiejętności pozyskiwania i zarządzania rozproszonymi strukturami sprzedażowymi w modelu Partnerskim, jak i budowania własnych struktur sprzedażowych

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej, bądź energetycznej, HVAC

  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania i technik sprzedaży bezpośredniej, MLM, sprzedaży w kanałach internetowych

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność samodzielnego pozyskiwania klientów

  • Zorientowanie na wynik

  • Wysoki poziomu motywacji i ukierunkowania na sukces

  • Skrupulatność, samodzielność, wielozadaniowość i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność delegowania obowiązków

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne w zakresie interpretacji danych liczbowych (bieżąca praca z dużą ilością danych), a także pozwalające na wdrażanie nowych rozwiązań oraz angażowanie się w nowe projekty

  • Umiejętność pracy w Zespole

  • Chęć rozwoju i poszerzania wiedzy z zakresu odnawialnych źródeł energii

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Ciekawą oraz pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie na rynku fotowoltaicznym

  • Możliwość współtworzenia linii biznesowej firmy w pionie Revenue Operations odpowiedzialnej za sprzedaż i zarządzania nią

  • Wsparcie ze strony Zarządu, ekspertów branżowych oraz współpracowników

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę bądź kontrakt B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

  • Samochód służbowy, kartę paliwową oraz niezbędne narzędzia pracy, w tym program benefitów firmowych

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Szkolenia z wiedzy technicznej i handlowej

  • Pracę w przyjaznej atmosferze – tworzymy zespół nastawiony na długofalowe relacje, współpracę oraz osiąganie ambitnych celów

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i pionu Revenue Operations, poszukujemy na terenie całej Polski energicznej, doświadczonej oraz dobrze zorganizowanej osoby do naszego Zespołu na stanowisko Sales Channel Manager.