Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1330 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sales Consultant - Partner Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2015-03-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Quandoo jest najszybciej rozwijającą się platformą rezerwacyjną w Europie. W marcu 2015 roku po 26 miesiącach od założenia, spółka została kupiona za 850 mln PLN przez japoński holding RECRUIT. W ciągu ponad 2 lat Quandoo rozpoczęło działalność w 15 krajach, gdzie zarezerwowanych zostało ponad 6 mln stolików w aż 6,000 restauracjach. Jesteśmy dla małych i średnich przedsiębiorstw tym, czym booking.com dla branży hotelarskiej. W Polsce, w ciągu pierwszych 6 miesięcy zbudowaliśmy prawie 30 osobowy zespół oraz pozyskaliśmy 400 partnerów! Quandoo wdrożyło innowacyjną technologię, która wyposaża swoje restauracje w system zarządzania rezerwacjami. System Quandoo można obsługiwać na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, dzięki czemu użytkownicy Quandoo z łatwością mogą sprawdzić obłożenie oraz menu wybranej restauracji, oraz zarezerwować stolik online. Restauratorzy natomiast mogą wykorzystać platformę rezerwacyjną w celu zwiększenia bazy klientów.
    Sales Consultant / Partner Manager
    Miejsce pracy: Poznań
    Wynagrodzenie: 3 - 6 tys. zł

    Obowiązki:

    Stanowisz pomost między Quandoo, a naszymi partnerami. Jesteś również odpowiedzialny za identyfikowanie nowych możliwości biznesowych w wyznaczonym regionie:

    • Pozyskiwanie nowych partnerów w branży restauracyjnej
    • Utrzymanie i bieżąca obsługa relacji z obecnymi partnerami
    • Opracowanie oraz zrealizowanie strategii sprzedaży w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników
    • Wsparcie inicjatyw marketingowych dla naszych renomowanych partnerów
    • Przygotowanie indywidualnego planu dla każdej z restauracji
    • Stworzenie dobrej oraz długofalowej relacji z klientami

    Wymagania:

    • Doświadczenie w handlu (B2B)
    • Wysoka skuteczność oraz zdyscyplinowanie
    • Umiejętność budowania relacji i zaufania
    • Umiejętność analitycznego myślenia i wysoka decyzyjność
    • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy w dynamicznym środowisku
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

    Oferujemy:

    • Możliwość przyczynienia się do powstania Quandoo na nowym rynku
    • Stanowisko, które ma duży wpływ na sukces firmy
    • Międzynarodowe perspektywy kariery
    • Przyjazną, dynamiczną oraz otwartą atmosferę pracy
    • Narzędzia pracy: Smartphone, Laptop, Tablet
    • Wysokie zarobki

    Czy jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu?
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )