Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Deloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy spółka komandytowa z siedzibą w: Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Sales Coordinator

Deloitte Polska

  • pomorskie

    pomorskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 12 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług oraz pozyskiwanie nowych klientów na usługi podatkowe i prawne dla Sektora Publicznego telefonicznie

  • Odpowiedzialność za zarządzanie relacją z klientem

  • Rozwijanie produktów prawno-podatkowych dla Sektora Publicznego

  • Realizacja wyznaczonych KPI

  • Wspieranie klientów w wyborze najlepszych rozwiązań

  • Monitorowanie rynku i dostarczanie informacji o obecnej sytuacji

  • Raportowanie swoich działań sprzedażowych w oparciu o dostępnie narzędzia

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży usług przez telefon

  • Umiejętność długofalowego budowania relacji z klientem

  • Udokumentowane osiągnięcia w pracy zawodowej

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji

  • Znajomość metod sprzedaży

  • Umiejętność efektywnego zarządzania pracą własną i pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym środowisku, wspierającym rozwój osobisty i zawodowy w jednej z największych na świecie firm konsultingowych

  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premie za wykonaną pracę

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Bogatą ofertę szkoleń i treningów, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb

  • Ciekawą i szeroką ofertę benefitów

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

Przewiń do profilu firmy