Oferta pracy

Sales Department Assistant

ElitMind Sp. z o.o.

6 00010 000 brutto / mies.
  • Grzybowska 87, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Grzybowska 87

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Do naszej firmy szukamy osoby na stanowisko Sales Department Assistant, która potrafi budować partnerskie relacje ze współpracownikami i zarządem, jest skrupulatna, asertywna i ma „oko” do detali, dobrze odnajduje się w zadaniach administracyjnych oraz potrafi zarządzać dokumentacją i świetnie radzi sobie z koordynacją spotkań zarządu.

Z naszej strony możemy zapewnić pracę z najlepszymi ekspertami z obszaru Data&Analytics, pracę w organizacji stale rozwijającej się, dążącej do najwyższych standardów wykonywanej pracy, ceniącej sobie partnerskie i szczere relacje. 😊

Elitmind jest firmą działająca w 100% w chmurze i bardzo mocno stawia na wykorzystanie nowoczesnych narzędzi informatycznych oraz automatyzację pracy, dlatego jeżeli żyjesz w zgodzie z komputerem i nowinkami technologicznymi to ta rola jest dla Ciebie.

Czym będziesz się zajmować?

Chcemy Ci powierzyć odpowiedzialność za następujące zadania i obszary:

• Bieżące  wsparcie Zarządu (2 osoby) i Leadership teamu (prezentacje, follow-up, raporty, notatki)

• Zarządzanie harmonogramem spotkań Leadership i Sales Team, w razie potrzeby koordynacja kalendarzy

• Zarządzanie obiegiem dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej

• Prowadzenie ewidencji dokumentacji oraz pilnowanie terminowości podpisywania umów

• Zarządzanie procesem podpisów elektronicznych

• Wsparcie zespołu sprzedażowego w bieżących biznesowych potrzebach administracyjno-operacyjnych

• Współpraca z zewnętrznymi partnerami, takimi jak: kancelarie prawne, firmy usługowe

Nasze wymagania

  • Ugruntowane doświadczenie na stanowiskach : Department Assistant, Board assistant, CEO Assistant/Executive Assistant, , Manager Assistant i pokrewnych

  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność priorytetyzowania zadań

  • Umiejętność sprawnego posługiwania się narzedziami: Outlook, Excel, Share Point, Power Point

  • Doświadczenie w zarządzaniu kalendarzami spotkań Zarządu, Managerów

  • Skrupulatność i dokładność w kontrolowaniu przepływu dokumentów i ich poprawności

  • Wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji

  • Zdolność do asertywnego i skutecznego rozwiązywania spraw

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (min B2, preferowany C1)

To oferujemy

  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy, partnerskich relacjach, rozwoju, realnym wpływie na kształt firmy

  • Doświadczenie w tworzeniu międzynarodwej grupy kampitałowej (obenie 3 oddziały: Polska, Emiraty Arabskie, Katar)

  • Pracę z utalentowanymi ekspertami zmieniającymi świat zaawansowanej analityki danych

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym, w tym określone ścieżki rozwoju, budżet szkoleniowy

  • Prywatną opiekę medyczną lub kartę Multisport

  • Możliwość wyboru modelu zatrudnienia – UoP lub B2B

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej

  • Wygodne biuro w centrum miasta, wyposażone w nowoczesne sprzęty i narzędzia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą analityczną z branży IT – działamy w obszarze Data & AI. Naszą pasją jest dostarczanie naszym partnerom rozwiązań i usług, które zmieniają ich firmy w dobrze zorganizowane struktury. Wyznaczamy trendy i tworzymy nową generację rozwiązań Data Analytics opartych na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym. Kreujemy nowoczesne rozwiązania biznesowe dla naszych klientów takie jak automatyzacja procesów biznesowych oraz dedykowane rozwiązania aplikacyjne. Nasze kompetencje potwierdza wieloletnia współpraca z międzynarodowymi firmami, ścisła współpraca z Microsoft oraz liczne certyfikacje, w szczególności certyfikacja Cloud.

Więcej o nas: www.elitmind.com

Przewiń do profilu firmy