Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Developer

Red Bull Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z klientem detalicznym i sieciami KA na podległym terenie (praca mobilna)

  • wdrażanie strategii sprzedażowej firmy Red Bull w trakcie codziennych wizyt handlowych u klientów

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami

  • współpraca z Junior Sales Developerem

Nasze wymagania

  • Mieszkasz na terenie powiatu bocheńskiego lub brzeskiego?

  • Jesteś młody/młoda duchem?

  • Pracowałeś/pracowałaś już jako przedstawiciel handlowy?

  • Lubisz negocjować i sprzedawać?

  • Rozpiera Cię energia i lubisz pracę z klientem?

  • Kreatywność i otwartość to Twoje mocne strony?

  • Jesteś zorganizowany/zorganizowana i dobrze zarządzasz swoim czasem?

  • Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK, a ponadto: posiadasz wykształcenie min. średnie i prawo jazdy kat. B oraz znasz pakiet Ms Office

To oferujemy

  • auto służbowe i niezbędne narzędzia pracy

  • atrakcyjny system premiowy

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, multikafeteria)

  • możliwość uczestnictwa w niepowtarzalnych wydarzeniach ze świata Red Bulla

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne