Sales Development Representative - Konsultant ds. przedsprzedaży

MarketLab Sp. z o.o.O firmie

  • Grzegorza Piramowicza 9
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MarketLab Sp. z o.o.

Grzegorza Piramowicza 9

Łódź

Tworzymy i sprzedajemy Sklepy Automatyczne MarketLab. Z naszych rozwiązań korzystają najwięksi m.in Carrefour, Żabka, Eurocash czy Orlen. MarketLab dynamicznie się rozwija. Szukamy więc osób, które wesprą ten rozwój swoim doświadczeniem . Doceniamy kandydatów z wizją, poszerzających perspektywę, którzy chcą mieć swój wkład w rozwój organizacji, a w efekcie również w swój awans zawodowy.

Rozbudowujemy nasz Dział Wsparcia Sprzedaży. Twoim zadaniem będzie nawiązywanie kontaktu i budowanie relacji z potencjalnymi klientami, by ostatecznie handlowcy mogli zamienić ich w naszych partnerów. Nauczymy Cię wszystkiego, czego potrzeba na tym stanowisku.

Twoje zadania:

  • Kontakt B2B z potencjalnymi klientami
  • Zbieranie informacji nt. klientów
  • Budowanie świadomości istnienia produktów i usług u klientów
  • Generowanie leadów dla wyznaczonych branży
  • Nawiązywanie kontaktów mailowych oraz telefonicznych
  • Wykorzystywanie zaawansowanych narzędzi systemu CRM

Będziemy wymagać:

  • Pozytywnego nastawienia oraz otwartości na nowych ludzi i nowe tematy
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów biznesowych z klientami
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy w call center, zdalnej sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Zainteresowania technologią
  • Umiejętności sprawnego wyszukiwania informacji
  • Wytrwałości, determinacji i pragmatyzmu

Oferujemy w zamian:

  • Pracę w nowoczesnym start-up’ie technologicznym wspieranym przez fundusz private equity Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki
  • Umowę o pracę
  • Pracę zdalną na czas pandemii, praca w biurze w centrum Łodzi, gdy pandemia minie
  • Pełne szkolenie przygotowujące do nowych obowiązków i job shadowing, teraz wszystko online
  • Zespół doceniający Twoje wyniki i kreatywne podejście
  • Swobodną, niekorporacyjną atmosferę
  • Możliwość współpracy z największymi polskimi i zagranicznymi firmami (liderami swoich branż)

Dowiedz się o nas więcej: MarketLab.pl

Masz pytania? kontakt: Magdalena Młynarczyk, [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy