Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Development Representative (outbound)

Callpage Sp. z o.o.

umowa o pracę
3 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Olszańska 7

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie i budowanie baz danych leadów,

  • nawiązywanie pierwszego kontaktu z potencjalnymi klientami z całego świata (telefonicznie, mailowo, w mediach społecznościowych),

  • generowanie i kwalifikacja leadów,

  • przeprowadzenia potencjalnego klienta przez lejek sprzedażowy (przygotowanie do świadomego zakupu),

  • umówienie prezentacji demo dla potencjalnego klienta z jednym z Account Executive’s CallPage.

Nasze wymagania

  • masz min. 2-letnie doświadczenie praktyczne pracy w sprzedaży lub marketingu outbound (najlepiej w firmie typu SaaS),

  • płynnie posługujesz się j. angielskim w mowie i piśmie (poziom min. B2), jeśli znasz dodatkowy język (przede wszystkim włoski, hiszpański lub portugalski), to będzie to dużym plusem,

  • posiadasz szeroko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • masz nastawienie na efektywne i konsekwentne osiąganie celów - determinacja biznesowa,

  • umiesz nawiązać pierwszy kontakt (telefonicznie, mailowo, w mediach społecznościowych),

  • posiadasz doświadczenie pracy w systemach CRM (korzystamy z HubSpot),

  • umiesz korzystać z systemów automatyzacji wysyłki mailingowej "outreach" (HubSpot Sales Hub / Woodpecker etc),

  • bez problemu możesz wyszukać odpowiednią osobę / firmę w Linkedin,

  • jesteś osobą zorganizowana (umiesz prowadzić kalendarz i trzymać się harmonogramu),

  • “Nice to have” znajomość z aplikacji: Linkedin Sales Navigator, Lusha (lub innego rozwiązania do wzbogacenia danych), Similiar Web / Similiar Tech.

To oferujemy

  • będziemy wspólnie tworzyć nowy kanał sprzedaży - outbound,

  • praca w międzynarodowym zespole (75% język pracy polski / 25% angielski),

  • możliwość rozwoju w ramach grupy SaaS Labs,

  • realny wpływ na firmę poprzez wdrażanie własnych pomysłów,

  • forma zatrudnienia: UoP lub B2B,

  • hybrydowy tryb pracy (w biurze w Krakowie z możliwością pracy zdalnej),

  • elastyczne godziny pracy,

  • darmowe lekcje języka angielskiego,

  • możliwości rozwoju: szkolenia wewnętrzne, dostęp do książek i kursów,

  • spotkania integracyjne (online i offline).

O nas

W Polskim świecie e-marketingu prawie każdy zna CallPage.

Od 5 lat robimy to, co potrafimy najlepiej - pomagamy dużym i średnim firmom w generowaniu połączeń internetowych ze strony internetowej.

W tym roku zostaliśmy częścią globalnego startupu SaaS Labs, który ma w portfolio takie marki jak Justcall, CallRoot, Helpwise i od niedawna CallPage.

Działamy globalnie i mamy biura w Polsce, Francji, USA, Indiach.

Na ten moment jako CallPage mamy ponad 1000 klientów z 55 krajów. Pragniemy wesprzeć jeszcze więcej firm i bardziej dynamicznie się rozwijać, w czym pomożesz nam właśnie Ty - Sales Development Representative. Poszukujemy osoby, która zrealizuje długoterminową strategię docierania do klientów przez kanał outbound.

Jeśli brzmi to dla Ciebie jak wyzwanie, którego chcesz się podjąć - aplikuj do CallPage.