Oferta pracy

2021/20/MHD
Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa lub nie są niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe) lub dane niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje oczekiwania finansowe, termin rozpoczęcia pracy/świadczenia usług) przetwarzamy, aby wypełnić ciążący na nas obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) lub ze względu na ich niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) i ich podanie będzie konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj: https://grupapracuj.pl/wp-content/uploads/2020/02/PELNA-INFORMACJA-DLA-KANDYDATOW.pdf
eRecruiter

Account Manager

eRecruiterO firmie

7 70011 500 brutto / mies.
  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 12 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

eRecruiter

Prosta 68

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie sprzedaży systemu do prowadzenia rekrutacji on-line: eRecruiter (www.erecruiter.pl)

  • Dopasowywanie najlepszych rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb pozyskiwanych Klientów

  • Aktywne pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji z Klientami

  • Odpowiedzialność za edukowanie rynku z zakresu nowoczesnych rozwiązań wspierających procesy rekrutacyjne

  • Analizowanie rynku pod kątem nowych możliwości biznesowych

  • Wsparcie Kolegów i Koleżanek z Zespołu – atmosfera pracy jest dla nas bardzo ważna

Nasze wymagania

  • Jesteś urodzonym handlowcem i co najmniej od dwóch lat z sukcesami zdobywasz Klientów biznesowych

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży systemów/usług dla IT lub HR lub interesujesz się tematyką IT/HR

  • Podstawą Twojego sposobu działania jest budowanie długoterminowych relacji biznesowych

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i z sukcesem zarządzasz emocjami swoimi i klienta w procesie sprzedaży

  • Stawiasz sobie wysoko cele: jesteś konsekwentny/-a i samodzielny/-a w realizowaniu ich nazwy target, lejek, KPI, CRM nie są Ci obce

  • Jesteś osobą, która efektywnie wykorzystuje swój czas pracy przekuwając działania na sukces indywidualny jak i zespołowy

  • Stale poszukujesz nowych rozwiązań, które rozwijają Twoje kompetencje

  • Masz prawo jazdy kat. B i jesteś otwarty/-a na podróże służbowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • premia kwartalna

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem

2

Spotkanie z Menadżerem

eRecruiter

eRecruitment Solutions sp. z o.o. to spółka, która oferuje wiodący na polskim rynku system – eRecruiter, będący rozwiązaniem technologicznym w modelu SaaS (Software as a Service). Umożliwia on sprawne zarządzanie rekrutacjami oraz bazą kandydatów w firmie; wspiera zarówno selekcję aplikacji, jak i publikację ogłoszeń czy komunikację z kandydatami. System eRecruiter usprawnia proces rekrutacji, skraca czas jego trwania i obniża koszty tego procesu.

eRecruitment Solutions sp. z o.o. obecnie zatrudnia 50 osób i jest częścią Grupy Pracuj, która jest jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej i wiodącym dostawcą rozwiązań internetowych wspomagających firmy m.in. w rekrutacji i budowaniu wizerunku pracodawcy.

Jesteśmy wyjątkowym miejscem pracy – już 8 razy otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Pracodawcy.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje