Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Development Supervisor

MBE Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Domaniewska 39, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

MBE Poland Sp. z o.o.

Domaniewska 39

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rynku oraz branż i wyszukiwanie partnerów do współpracy

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Rozmowy z partnerami, przedstawianie naszych rozwiązań i umawianiu spotkań

  • Prowadzenie spotkań z partnerami

  • Edukowanie partnerów w zakresie sprzedaży

  • Przygotowywanie ofert, kalkulacji

  • Praca w systemie CRM

  • Analizowanie działań sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym lub szkoleniowym

  • Wyższe wykształcenie w zakresie marketingu, biznesu, sprzedaży lub dziedziny pokrewnej,

  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,

  • Umiejętność prowadzenia i zarządzania pośrednimi siłami sprzedaży,

  • Myślenie strategiczne– zrozumienie aktualnego stanu rynku i kierunku jego rozwoju

  • Przedsiębiorczość- zdolność do komercjalizacji nowej usługi,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym z powodu częstych kontaktów międzynarodowych,

  • Gotowość do podróżowania po Polsce (około 2-3 dni w tygodniu)

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • umowę o pracę pakiet prywatnej opieki medycznej oraz kartę Multisport,

  • dużą samodzielność w działania szeroka

  • perspektywa rozwoju i wsparcie przełożonego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa rekrutacyjna

2

Testy logiczno-matematyczne i Excel

3

Rozmowa z przedstawicielami centrali we Włoszech