Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Sales Director

drEryk S.A.

drEryk S.A.

Księdza Józefa Tischnera 8

Łagiewniki-Borek Fałęcki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie sprzedażą produktów w różnych kanałach sprzedaży,

  • udział w tworzeniu strategii sprzedaży, a następnie ich realizacja,

  • tworzenie planów sprzedażowych oraz nadzór i odpowiedzialność za ich realizację,

  • negocjacje, przygotowywanie ofert i prezentacji oraz spotkania z potencjalnymi Klientami,

  • raportowanie wyników oraz realizacji założeń przyjętej strategii handlowej,

  • bieżące monitorowanie efektywności sprzedaży i działań związanych z utrzymaniem Klienta,

  • analiza rynku i identyfikowanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży/nowych kanałów sprzedaży oraz działań konkurencji,

  • inicjowanie nowych projektów handlowych, mających na celu rozwój sprzedaży oraz nadzór i wspieranie ich realizacji,

  • wdrażanie nowych produktów, kanałów dystrybucji,

  • reprezentowanie Działu Sprzedaży w kontaktach z Klientami, Partnerami i Kadrą Zarządzającą,

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników, motywowanie, planowanie, wyznaczanie celów, nadzór na realizacją zadań, a także dbałość o standardy pracy,

  • zapewnienie efektywnej struktury zatrudnienia w obszarze sprzedaży,

  • ścisła współpraca z Zarządem.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 lat doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą, popartego sukcesami w miejscu, w którym współtworzył/a strategię sprzedaży,

  • doświadczenie w zarządzaniu różnymi kanałami sprzedaży,

  • wysoki poziom kompetencji w zarządzaniu zespołem,

  • umiejętność łączenia ludzi wokół obranego celu,

  • umiejętność podejmowania analizowania danych i podejmowania decyzji na ich podstawie, konsekwencja w działaniu,

  • myślenie strategiczne,

  • doskonałe umiejętności interpersonalne,

  • otwartość na częste wyjazdy.

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy,

  • opiekę medyczną LUX MED,

  • karnet Benefit MultiSport,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • naukę języka angielskiego,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (podstawa + bonus zależny od wyników),

  • samochód służbowy,

  • nowoczesne biuro, wyjazdy i spotkania integracyjne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • kursy językowe

  • karta MultiSport

drEryk S.A.

Jak pracujemy?

Jesteśmy innowacyjnym przedsiębiorstwem, opierającym swoje działania na zaufaniu do ludzi z którymi pracujemy.

Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesyłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych.