Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Director

SUPREMO sp. z o.o.O firmie

12 00016 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Śmigielska 13
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

SUPREMO sp. z o.o.

Śmigielska 13

Poznań

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych inżynierów, programistów i specjalistów od cyfrowej transformacji. Specjalizujemy się w realizacji projektów informatycznych w technologiach firmy Microsoft dla liderów z obszarów produkcji, bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, high-tech, farmacji oraz logistyki w Polsce i za granicą. Jesteśmy wielokrotnie nagradzanym Partnerem Roku firmy Microsoft w kategorii Modern Workplace.

Wynagrodzenie: 12.000 – 16.000 zł brutto

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór pracy zespołu sprzedaży i marketingu;
  • rozwój sprzedaży rozwiązań firmy Microsoft w obszarach Cloud Computing;
  • rozwój współpracy z partnerami biznesowymi;
  • budowanie oraz realizacja strategii sprzedażowej;
  • realizacja planów sprzedaży;
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami;
  • raportowanie i analizowanie wyników sprzedażowych;
  • współpraca z firmą Microsoft Polska, naszym głównym partnerem technologicznym.

Nasze wymagania

  • Min. trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • mile widziana znajomość zagadnień z branży IT i obszarów Cloud Computing;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie;
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe;
  • umiejętność budowania strategii sprzedażowej dla firmy;
  • umiejętności prowadzenia negocjacji z uwzględnieniem długotrwałej współpracy;
  • kreatywność i samodzielność;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy;
  • umowę o pracę lub współpracę B2B;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (laptop, telefon);
  • szkolenia z zakresu marketingu i komunikacji;
  • dostęp i szkolenia z najnowszych narzędzi biznesowych firmy Microsoft.

Ogłoszenie archiwalne