Oferta pracy

Sales Director (rynek nowoczesny)

Wyser - PLO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.
Sales Director (rynek nowoczesny)Numer ref.: 356
Dla naszego Klienta, lidera w brany wykończenia wnętrz mam przyjemność prowadzić projekt na poniższe stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ

  • Opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju i polityki sprzedaży w kanale nowoczesnym
  • Tworzenie i realizacja budżetu handlowego,
  • Zarządzanie Zespołem Sprzedażowym (rozwoj, motywowanie, wyznaczanie celow I ich rozliczanie)
  • Optymalizacja procesow sprzedażowych oraz wspołtworzenie portfolio produktowego
  • Systematyczna analiza trendow rynkowych, konkurencji oraz identyfikacja możliwości rozwoju biznesu
  • Aktywny rozwoj kanałow sprzedaży i działań komercyjnych (kampanie promocyjne, wizerunkowe)
  • Umacnianie i rozwijanie długofalowych relacji handlowych oraz negocjacje z kluczowymi graczami DIY
  • Ścisła wspołpraca z Zarządem, działem Marketingu oraz pozostałymi działami firmy
  • ;Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez udział w targach i wydarzeniach branżowych

WYMAGANIA

  • Kilkuletnie, poparte sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku (zarządzanie procesem i zespołem sprzedażowym w kanale nowoczesnym -w branży wykończenia wnętrz)
  • Dojrzałość biznesowa i wysoki warsztat sprzedażowy
  • Wysokie kompetencje związane z zarządzeniem zespołem
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji handlowych (wysokie DNA sprzedażowe)
  • Umiejętność budowania strategii i analizy danych finansowych
  • Gotowość do częstych podroży służbowych
  • Prawo jazdy Kat. B

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę (podstawa plus pakiet prowizyjny)
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym auto służbowe
  • Możliwość pracy i rozwoju w gronie ekspertow branży wykończenia wnętrz

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy