Oferta pracy

Sales Director

Ailleron

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwinięcie i Zarządzanie strukturą sprzedażową na terenie GULF.

  • Aktywne zarządzanie polityką sprzedaży oraz marketingu na wyznaczonym obszarze.

  • Efektywną realizację założonych celów dla obszaru Fintech (targety, cele OKR).

  • Budowanie dobrych relacji z obecnymi, jak i potencjalnymi Klientami.

  • Rozwijanie sieci partnerskich.

Nasze wymagania

  • Zaangażowania w realizację wyznaczonych celów oraz silnego poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania.

  • Minimum 5-letniego doświadczenia w efektywnym zarządzaniu strukturami sprzedaży w firmach IT.

  • Płynnej znajomości języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie, pozytywnego nastawienia do swoich zadań oraz do pracy w zespole, język arabski będzie dodatkowym atutem.

  • Zdolności prowadzenia wielu projektów jednocześnie oraz umiejętności pracy pod presją czasu.

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych

  • Gotowości do zagranicznych podróży służbowych.

To oferujemy

  • 80 h na rozwój własny

  • Języki angielski i niemiecki

  • Firmowa biblioteka

  • Indywidualna usługa wsparcia psychologicznego

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie dopasowane do Twoich potrzeb

  • Karta sportowa MultiSport Plus

  • Praca zdalna - pracuj jak i gdzie chcesz

  • Elastyczne zatrudnienie

  • Luźna atmosfera i brak dresscode

  • Wspólne integracje

  • Centra kompetencji

  • Wsparcie w relokacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Ailleron jest ekspertem w budowaniu rozwiązań technologicznych. Tworzymy innowacyjne produkty dla bankowości, finansów oraz hotelarstwa. W związku z globalnym rozwojem firmy poszukujemy kreatywnej, zaangażowanej osoby, gotowej do podjęcia wyzwań związanych z rozwojem biznesu zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Szukamy osoby, która będzie aktywnie poszerzać nasze możliwości rozwoju na stanowisku DYREKTOR SPRZEDAŻY FINTECH.

Ailleron

Ailleron to firma, która tworzy produkty własne oraz nowoczesne oprogramowanie dla liderów z branży bankowej oraz hotelarskiej. Tworzymy produkty dla współczesnej bankowości zawierające najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak AI, SaaS czy wielokanałową komunikację. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów stworzyliśmy produkty, które napędzają takich światowych gigantów jak mBank, Citi Bank, Standard Chartered i Santander. Nasze sukcesy osiągamy dzięki nowoczesnym technologiom (AI, ML, Cloud i inne) oraz wykorzystaniu Scruma połączonego z zarządzaniem 3.0. Zatrudniamy prawie 400 osób - programistów, testerów i wspierających ich ekspertów.

Sprawdź nasze oferty pracy i dołącz do nich!

Przewiń do profilu firmy