Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Sales Director

Human Office Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Posag 7 Panien 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Human Office Polska Sp. z o.o.

Posag 7 Panien 1

Warszawa

Human Office Polska  jest liderem na rynku wyposażenia wnętrz komercyjnych. Działamy od ponad 10 lat, dostarczając meble biurowe i wyposażenie na terenie całego kraju. Naszymi klientami są przede wszystkim liderzy swoich branż, firmy o zasięgu międzynarodowym, silne polskie przedsiębiorstwa oraz przedstawicielstwa koncernów zagranicznych działających w Polsce. Dzięki zbudowanej pozycji na rynku nasza firma jest w stanie obsłużyć zarówno logistycznie jak i finansowo największe projekty meblowe jakie dostępne są na rynku. Mamy wspaniałą ofertę, jasną wizję, przemyślane procesy i model biznesowy, jednak potrzebujemy też wspaniałych ludzi do zespołu. W związku z naszym rozwojem szukamy osoby, która swoimi kompetencjami i zaangażowaniem, wzmocni nasz zespół w roli.

Dołącz do nas jeśli odpowiadają Ci poniższe obowiązki i masz oczekiwane przez nas kwalifikacje.

Główne obowiązki

Na tym stanowisku Twoim głównym zadaniem będzie realizacja założonej polityki sprzedaży zwłaszcza poprzez:

  • zarządzanie zespołem handlowym (przyjmowanie pozycji lidera, rozwój warsztatu członków zespołu, wsparcie zespołu w terenie);
  • utrzymywanie założonej aktywności i standardu pracy działu sprzedaży;
  • comiesięczną realizację planów sprzedaży;
  • rozwój portfela klientów w poszczególnych segmentach branżowych;
  • raportowanie według założeń;
  • jako Dyrektor Sprzedaży weźmiesz odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe oraz realizację celów rozwojowych wynikających ze strategii sprzedaży.

Wymagania

Przygotowaliśmy dla Ciebie wdrożenie na to stanowisko jednak abyś mógł być na nim skuteczny, musisz posiadać poniższe kompetencje:

  • biegła znajomość biznesowego języka angielskiego pozwalająca na płynną, codzienną komunikację z klientami
  • doświadczenie na stanowisku Dyrektora Sprzedaży, w sektorze B2B do międzynarodowych firm korporacyjnych, zatrudniających powyżej 2 tysięcy zatrudnionych osób– minimum 2 lata;
  • umiejętność zarządzania pracownikami tak aby lubili swoją pracę i byli skuteczni;
  • wysokie kompetencje analityczne potrzebne do wyciągania wniosków z danych płynących z działań sprzedażowych;
  • szukamy osoby, która ma takie samo rozumienie czym jest samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • uczciwość, zaangażowanie i motywację do pracy;
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy – swojego oraz zespołu;
  • wykształcenie wyższe – mile widziany stopień MBA
  • znajomość pakietu Ms Office;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Praca z nami to przede wszystkim:

  • stabilne zatrudnienie – szukamy profesjonalisty, z którym chcemy związać się na wiele lat;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa plus system prowizyjno-premiowy);
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe;
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop;
  • praca w biurze klasy A;
  • pakiet medyczny;
  • a zwłaszcza bycie częścią firmy obsługującej najlepsze zlecenia w naszej branży!

Jeśli czujesz, że chciałabyś podjąć to wyzwanie, wyślij do nas swoje cv !

Ogłoszenie archiwalne