Sales Engineer (automatic and robotics) - Inżynier sprzedaży

SKK S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zespole handlowym wraz ze skutecznym technicznym wsparciem procesu sprzedaży

  • Realizacja polityki sprzedażowej z zakresu automatyzacji i robotyzacji procesów pakowania i znakowania. Dbanie o ich produktywność i zyskowność

  • Proaktywne poszerzanie rozwiązań mające na celu optymalizację procesów i spełnienie oczekiwań i potrzeb klientów

  • Odpowiedzialność za ustalanie priorytetów i kwalifikacji tematów zgodne ze strategią sprzedaży firmy

  • Wstępne przygotowanie rozwiązań – wskazanie potencjalnych miejsc automatyzacji i optymalizacji u klienta, analiza potrzeb klientów, udział w spotkaniach techniczno-handlowych

  • Prowadzenie rozmów biznesowych na różnych szczeblach, w tym na poziomie C-Level

  • Ścisła współpraca z działem handlowym i automatyki oraz serwisu w celu zapewnienia klientowi odpowiedniego wsparcia w obszarze biznesowym i technicznym

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży rozwiązań automatyki i/lub robotyki w obszarze dużych i strategicznych klientów

  • Swoboda i komunikatywność w kontakcie z osobami decyzyjnymi na różnych szczeblach w organizacji

  • Umiejętność przedstawiania zagadnień technicznych rozwiązania w przystępny i zrozumiały sposób

  • Proaktywność w działaniu, samodzielność w szukaniu nowych klientów czy projektów, bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność przedstawienia u klienta optymalnego rozwiązania

  • Udokumentowane sukcesy w zakresie sprzedaży handlowo-technicznej i/ lub projektowej

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 oraz znajomość słownictwa branżowego

  • Prawo jazdy oraz gotowość do częstych wyjazdów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z jasnym systemem premiowym

  • Współpracę z zespołem pasjonatów w innowacyjnej firmie z ponad 25 letnim doświadczeniem

  • Elastyczne godziny pracy

  • Rozbudowany program szkoleń i rozwój zawodowy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do lekcji angielskiego

  • Duży, wygodny parking

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

SKK S.A.

Od ponad 25 lat pomagamy firmom wdrażać nowoczesne technologie pozwalające pracować sprawniej i bardziej oszczędnie. Specjalizujemy się w dostarczaniu narzędzi z obszaru wsparcia produkcji, logistyki i pracy mobilnej.

Z naszymi klientami pracujemy kompleksowo – począwszy od projektu, doboru sprzętu – poprzez wdrożenie i utrzymanie ciągłości pracy systemu. Wśród najważniejszych klientów SKK S.A. znajdują się m.in.: DPD, Rossman, Alior Bank, Tymbark, PLL Lot, KGHM Polska Miedź, Raben, TNT, Schenker Logistics.

Przewiń do profilu firmy

W chwili obecnej intensywnie rozbudowujemy naszą ofertę z obszaru automatyki i robotyki. W związku z tym szukamy osoby, która z pasją i zaangażowaniem weźmie udział w techniczno-handlowym aspekcie procesu sprzedaży. Osoby, która potrafi znaleźć i odkryć potrzeby klientów oraz w sposób rzeczowy i merytoryczny przedstawić korzyści płynące z zakupu oferowanych rozwiązań. Niezbędne jest doświadczenie w sprzedaży urządzeń automatyki przemysłowej.

Oferujemy samodzielne stanowisko, na którym będziesz odpowiadał/a za rentowny wzrost sprzedaży oraz rozwój biznesu z zakresu automatyki i robotyki.