Sales Engineer – Inżynier sprzedaży

LERTA

4 00019 000 brutto / mies.
  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów usługi DSR oraz sprzedaż pozostałych rozwiązań z portfolio Lerta,

  • budowę, rozwijanie oraz utrzymanie sieci kontaktów i relacji biznesowych z klientami,

  • prezentację koncepcji technicznych, usług i ofert dopasowanych do potrzeb klienta,

  • negocjowanie i zawieranie umów z klientami,

  • udział we wdrażaniu projektów u klienta,

  • wykonywanie zadań związanych z procesem realizacji usług DSR (m.in. wsparcie w czasie wykonywania redukcji DSR, przekazywanie zapytań klienta do działu wsparcia),

  • udział w projektach i badaniach rynku pod kątem możliwości komercjalizacji usług,

  • raportowanie działań w systemie CRM,

  • uczestnictwo w targach, konferencjach, eventach.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane w obszarze energetyki, Rynku Mocy / Energii, DSR),

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (elektrotechnika, energetyka, ekonomia),

  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie,

  • determinację w realizacji celów,

  • samodzielność i dobrą organizację pracy własnej,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • czynne prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju.

Mile widziane

  • posiadanie uprawnień SEP grupa I kat. E.

To oferujemy

  • będziesz pracował/a w firmie o płaskiej strukturze organizacyjnej,

  • dołączysz do zespołu, który intensywnie się rozwija,

  • będziesz oferować klientom szerokie portfolio usług i produktów, nie ograniczamy się tylko do jednego rozwiązania,

  • otrzymasz od nas wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji,

  • będziesz miał/a dużą swobodę działania i zadaniowy czas pracy,

  • pakiet medyczny Medicover,

  • bezpłatne zajęcia z lektorem języka angielskiego,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie,

  • dostęp do firmowej biblioteczki,

  • możliwość udziału w Programie Poleceń Pracowniczych,

  • kartę sportową Medicover Sport,

  • otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, kartę paliwową, telefon, laptop),

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

LERTA

Lerta to innowacyjna firma energetyczna, która rozumie potrzeby wytwórców i odbiorców energii. Dlatego proponuje przyjazne dla środowiska, skrojone na miarę rozwiązania, pozwalające łączyć uczestników rynku energetycznego. To co nas wyróżnia to Wirtualna Elektrownia Lerta. To inteligentne oprogramowanie, które łączy wielu wytwórców, magazyny energii i konsumentów w jeden zoptymalizowany ekosystem, pozwalający w czasie rzeczywistym planować i dostosowywać produkcję energii oraz inteligentnie handlować na rynku energii przy jak najniższych kosztach operacyjnych.

Przewiń do profilu firmy