Oferta pracy

Sales Engineer

PKC GROUP POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • uczestniczenie w procesie ustalania cen oraz negocjowanie warunków współpracy z klientami spółki

  • uczestniczenie w procesie ofertacji, nadzorowanie terminowość wycen i przygotowania ofert

  • stała współpraca z Account Managerem, wpływanie na skuteczną współpracę z klientem

  • przygotowanie kalkulacji wyrobów zgodnie z obowiązującym szablonem cenowym

  • kalkulowanie oszczędności oraz uczestniczenie w projektach oszczędnościowych

  • monitorowanie sprzedaży oraz rekomendowanie zmian, które mają na celu zwiększenia jej efektywność

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub finansowe

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • biegłe poruszanie się w programie MS Excel

  • umiejętność pracy z dużą ilością danych i analityczne myślenie

  • otwartość na naukę i rozwój w branży automotive

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność i bardzo dobrą organizacją własnej pracy

  • proszę dołączyć CV w języku angielskim

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całej Europy

  • zatrudnienie w doświadczonym i zgranym zespole

  • profesjonalizm i możliwość praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział

  • w szkoleniach, warsztatach międzynarodowych i kursach językowych

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

PKC GROUP POLAND Sp. z o.o.

Motherson jest międzynarodową firmą, skoncentrowaną na ludziach obsługującą zróżnicowane branże oferującą szeroki wachlarz produktów i usług, jako 22 największy dostawca podzespołów motoryzacyjnych na świecie. Z zakładami w 41 krajach i załogą liczącą 135 000 osób, spółka stała się prawdziwie globalną organizacją, której kultura oparta jest na zasadach różnorodności i integracji. PKC Group, członek Motherson Group, jest zaufanym partnerem na rynku wiązek przewodowych dla samochodów użytkowych. Zapewniamy naszym klientom doświadczenie wiodącego dostawcy w branży oferującego pełen zakres usług koncepcyjnych i projektowych, aby dostarczać rozwiązania dostosowywane do ich potrzeb i zoptymalizowane pod względem kosztów. Nasze unikalne doświadczenie w zarządzaniu złożonymi, niestandardowymi produktami, w połączeniu ze zdolnością do integracji ze środowiskami operacyjnymi odbiorców, stanowi źródło przewagi konkurencyjnej dla naszych klientów. Jeżeli szukasz pracy, która pozwoli Ci zmieniać świat na lepsze, dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy