Sales & Event Manager

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-06-21
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2018-07-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Global Center Group – firma działająca w branży eventowej, organizująca m.in. Fit Life Expo, czyli największe targi kulturystyki, fitness oraz sportów siłowych w Polsce.

    Dołącz do nas i zostań częścią zespołu organizującego imprezy o zasięgu krajowym i międzynarodowym!

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania:

    • Praca przy projektach eventowych firmy (planowanie, budżetowanie, organizacja wydarzeń)
    • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami, partnerami biznesowymi
    • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje
    • Analiza działań branżowych na rynku polskim i zagranicznym
    • Wyjazdy na wydarzenia branżowe
    • Udział w spotkaniach B2B
    • Współpraca z zewnętrznymi podmiotami (m.in. z dostawcami usług marketingowych)
    • Raportowanie

    Wymagania:

    • Minimum czteroletnie doświadczenie w branży eventowej (opcjonalnie - w branży komunikacji marketingowej)
    • Doskonała organizacja pracy
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    • Znajomość obsługi MS Office
    • Zaangażowanie, konsekwencja w działaniu, systematyczność oraz wybitna komunikatywność
    • Umiejętność samodzielnej pracy i precyzyjnego rozliczania się ze zrealizowanych działań
    • Gotowości do pracy w warunkach presji czasowej
    • Dyspozycyjność
    • Znajomość programów CRM (np. FIRMAO)
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    Stabilne warunki
    zatrudnienia
    Pracę w przyjaznej
    atmosferze i zgranym zespole
    Rozwój wraz z dynamicznie
    rozwijającą się firmą
    Wyselekcjonowane
    pakiety motywacyjne
    Niezbędne narzędzia
    (telefon służbowy, komputer stacjonarny)
    Możliwość dodatkowego
    ubezpieczenia zdrowotnego

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku
    prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź nasze social media:

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).