Sales Executive DACH (z językiem niemieckim)

Green Cell

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Green Cell

Kalwaryjska 33

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Aktywną sprzedażą do Klientów na rynkach europejskich z priorytetem rynków niemieckojęzycznych.

  • Pozyskiwaniem nowych Klientów.

  • Rozwojem współpracy z Klientami przez stały rozwój relacji i rozwój wspólnego biznesu.

  • Negocjacją warunków transakcji i kontraktów handlowych.

  • Obsługą zamówień naszych Klientów, doradztwem, wsparciem marketingowym i serwisowym.

  • Systematyczną współpracą z Klientami w oparciu o wypracowane wspólnie plany rozwoju biznesu. Wspierane wizytami handlowymi u kluczowych klientów.

  • Szkoleniami Klientów z zakresu wiedzy produktowej.

  • Nieustannym rozwojem dystrybucji na podległych rynkach.

  • Analizą rynku i monitoringiem konkurencji pod kątem identyfikacji szans biznesowych i rozwoju sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Biegłej znajomości języka niemieckiego B2/C1.

  • Biegła znajomość angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego lub włoskiego będzie Twoim dodatkowym atutem!

  • Doświadczenia w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu nowych Klientów.

  • Umiejętności komunikacyjnych - jasnego wyrażania swoich myśli, słuchania i formułowania wniosków.

  • Wiedzy z zakresu planowania rozwoju wybranych Klientów i uzgadniania formalnych planów rozwoju.

  • Doświadczenia w rozwoju biznesu poprzez inicjowanie aktywności sprzedażowych i promocyjnych.

  • Umiejętności negocjacyjnych i znajomości technik sprzedażowych.

  • Praktycznej znajomości CRM oraz Excela.

  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Ekscytujące środowisko pracy na międzynarodowych rynkach z Klientami z różnych kultur.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

  • Możliwość pracy zdalnej.

  • Pakiet benefitów w postaci dofinansowania do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego i karty Multisport.

  • Możliwość stałego rozwoju, poszerzania wiedzy i podnoszenia swoich umiejętności.

  • Kreowanie nowych szans biznesowych i nowych produktów w ofercie.

  • Pracę w przyjaznym, otwartym i nastawionym na rozwój zespole z zachowaniem work-life balance. Lubimy to czym się zajmujemy, nasz zespół, naszą firmę, nasze produkty.

  • Realny wpływ na rozwój świata zrównoważonej energii.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Przekonaliśmy Cię? Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Masz jeszcze wątpliwości? Napisz, skontaktujemy się z Tobą, sama/sam się przekonasz!

Green Cell

W naszym krakowskim laboratorium, nasi inżynierowie kreują najnowocześniejsze rozwiązania do dostarczania świeżej energii na całym świecie. Jednym z filarów naszej wspólnej drogi jest elektromobilność. Tam zmierzamy!

Naszymi wartościami jest prostota, szybkość działania, bezpośrednia komunikacja, elastyczność, zrozumienie potrzeb naszych Klientów, zaufanie i przyjacielska atmosfera w zespole!

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu, w którym będziesz miał wpływ na zmiany, zostaniesz wysłuchany, a firma da Ci możliwość rozwoju razem z nią, to skontaktuj się z nami!

Przewiń do profilu firmy